- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
zatím je to krátká doba používání - stále nemám vychytané všechny mouchy při seřizování s telefonem honor.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R220NZKAEUE |
Stylový, lehký a tenký fitness náramek • Chytré upozornění • Více než 70 ciferníků • Zvládání stresu • Dýchací cvičení • Sledování spánku • Připomínky na mytí rukou • Rozpoznání 5 aktivit • Voděodolné provedení 5ATM • Bluetooth 5.1 • AMOLED displej o velikosti 1.1" (27,8 mm), rozlišení 126 × 294 • RAM 2 MB, Interní paměť 32 MB • Výdrž při běžném užívání až 15 dní, 21 dní při méně častém používání • Akcelerometr, Gyro senzor • Optický senzor srdečního tepu • Vibrační upozornění •
1 232 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Galaxy Fit2 vám pomáhá udržovat rytmus a styl. Nádherné 3D sklo zdůrazňuje elegantní design a s rozměrným 1,1palcovým plnobarevným displejem AMOLED vám jediný rychlý pohled poskytne všechny potřebné informace.
Díky tloušťce pouhých 11,1 mm je Galaxy Fit2 štíhlejší a pohodlnější než Galaxy Fit. Jedinečná drážka v řemínku, navržená pro celodenní nošení na cestách, zabraňuje hromadění potu. Jde o skutečně dokonalý fitness tracker, který je připravený posunout vaše pohodlí a styl na novou úroveň.
Galaxy Fit2 je vyroben, aby byl stejně odolný jako vy. Voděodolnost do 50 m s certifikací 5ATM vám umožní bez problémů projít každým tréninkem. Získejte jistotu!
Vaše epické tréninky od vás vyžadují hodně trpělivosti a totéž byste měli vyžadovat i vy od svého vybavení. Galaxy Fit2 vás proto udrží v pozornosti po celý den. Sleduje vaše denní aktivity s minimálním přerušením a dokonce důsledně monitoruje kvalitu vašeho spánku - to vše na jedno nabití.
Galaxy Fit2 detekuje vaše tréninky, takže se můžete plně soustředit na to, abyste se dostali do správné nálady. Automaticky rozpozná pět různých cvičení a sleduje váš čas, srdeční rytmus, spálené kalorie a ještě mnohem více. Jste na tahu!
Zůstaňte na vrcholu své osobní hygieny pomocí připomínek na mytí rukou. Nastavte je tak, aby vás upozorňovaly v pravidelných intervalech. Dokonce vám poskytnou užitečné odpočítávání, abyste se ujistili, že odvádíte skvělou práci. Slouží jako přátelské připomenutí, které vám pomůže udržet si zdraví.
Kvalitní spánek vám poskytne více energie pro váš den. Galaxy Fit2 měří různé faktory vašeho spánku a poskytuje tipy na jeho zlepšení. Získejte cenné poznatky o svém spánku s intuitivním celkovým skóre, které můžete zkontrolovat přímo z aplikace Samsung Health.
Zvládání stresu je důležitou součástí udržení zdraví po psychické i fyzické stránce. Nastavte si svůj Galaxy Fit2 pomocí aplikace Samsung Health tak, aby automaticky sledoval hladinu stresu, a vy tak můžete kdykoli při zvýšeném stresu vyzkoušet dechová cvičení. Zhluboka se nadechněte a relaxujte.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 2,79 cm (1.1") |
| Rozlišení displeje | 126 x 294 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Barevný displej | |
| Počet barev | 16 M |
| Kapacita paměti ROM | 32 MB |
| Vzhled | |
| Typ zařízení | Náramek pro sledování aktivity |
| Formát | Obdélník |
| Barva | Černá |
| Barva pásu | Černá |
| Voděodolný | |
| Vodotěsné až do | 50 m |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Typ senzoru srdečního tepu | Optický |
| Spálené kalorie | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Příkon | |
| Výdrž baterie | 21 dny |
| Bateriový provoz | |
| Kapacita baterie | 159 mAh |
| Akumulátor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 21 g |
| Šířka | 46,6 mm |
| Hloubka | 18,6 mm |
| Tloušťka | 1,11 cm |
zatím je to krátká doba používání - stále nemám vychytané všechny mouchy při seřizování s telefonem honor.
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Fit2, Black
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.