- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
viz výše
Pro: Samsung - snadno a spolehlivě spárovatelné se zařízením Samsung
na Samsung nízká cena
měřič tepu
základní odolnost vůči prachu a dešti
nízká váha
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R375NZWAXEZ |
Fitness náramek, který vás bude sledovat 24 hodin denně; 7 dní v týdnu; Kompaktní a lehký
3 613 Kč
včetně DPH 21%126 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.


Mějte své statistiky ihned po ruce. Galaxy Fit e se pyšní kompaktním a minimalistickým displejem, na kterém můžete sledovat všechny důležité údaje kdykoli budete potřebovat. Stačí jen otočit zápěstím.

Byl stvořený, aby vás posouval vpřed. Náramek Galaxy Fit e je vyrobený z odolného a ultralehkého materiálu, který vás rozhodně nebude žádným způsobem zatěžovat. Naopak, bude vás doprovázet při překonávání vašich nových výzev.

Posilněte svoji každodenní rutinu. Náramek má dostatek energie na sledování aktivit během celého dne. A dokonce na něm můžete přijímat notifikace přímo z vašeho smartphonu.

Když si nastavíte smysluplné fitness cíle, získáte mnohem více. Galaxy Fit e disponuje vojenským standardem odolnosti a certifikací vodotěsnosti 5ATM. Už vám nic nezabrání v cvičení na čerstvém vzduchu - náramku totiž neuškodí prach ani déšť.

S Galaxy Fit e a jeho smart notifikacemi budete vždy v obraze. Náramek se dokáže propojit s vaším smartphonem, takže budete vědět o všech přicházejících hovorech či událostech ve vašem kalendáři.

S funkcí automatického sledování náramek Galaxy Fit e rozpozná tři pohybové aktivity: chůzi, běh a dynamické cvičení. Jakmile začnete s tréninkem, dokáže odeslat vaši tepovou frekvenci přímo na váš smartphone přes aplikaci Samsung Health. To vám umožní lehce kontrolovat a monitorovat váš aktuální výkon.

Náramek Galaxy Fit e s funkcí automatického sledování spánku analyzuje vaše spánkové vzorce. Používá na to tři fáze, v rámci kterých detekuje pohyby vašeho těla, když oddechujete. Získané údaje následně intuitivně roztřídí, abyste mohli lépe kontrolovat svůj spánkový režim.

Náramek Galaxy Fit e přichází ve štíhlém a ultralehkém designu s nádechem minimalismu, takže ho můžete nosit celý den a navíc ho na zápěstí ani neucítíte.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ displeje | PMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 1,88 cm (0.74") |
| Rozlišení displeje | 64 x 128 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Hustota pixelů | 193 ppi |
| Vzhled | |
| Typ zařízení | Náramek pro sledování aktivity |
| Barva | Černá |
| Barva pásu | Bílá |
| Doporučené pohlaví | Unisex |
| Voděodolný | |
| Voděodolný | |
| Vodotěsné až do | 50 m |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Spálené kalorie | |
| Uražená vzdálenost | |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Počet hodin spánku | |
| Kvalita spánku | |
| Osobní cíle | |
| Vibrační motor | |
| Akcelerometr | |
| Upozornění na zprávy SMS | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Wi-Fi | |
| Příkon | |
| Bateriový provoz | |
| Kapacita baterie | 70 mAh |
| Akumulátor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 15 g |
| Šířka | 16 mm |
| Hloubka | 40,2 mm |
| Systémové požadavky | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Další charakteristiky | |
| Technologie propojení | Kabel |
viz výše
Pro: Samsung - snadno a spolehlivě spárovatelné se zařízením Samsung
na Samsung nízká cena
měřič tepu
základní odolnost vůči prachu a dešti
nízká váha
Pro: Na to, že jsem dříve narozena, se mi podařilo spárovat s mobilem bleskově.
s hodinkami jsem spokojená
produkt zatím funguje. Spárování s telefonem taky dobře funguje. Zatím je i dobrá výdrž baterie (4 dny). Nepoužívám měření Kardio.
komunikuje s telefonem bez problemu
S hodinkama jsem velmi spokojená,splnily moje očekávání,jen baterie má malou výdrž.
Přála jsem si mobilní telefon a chytrý náramek jednoduchý na ovládání a to oba výrobky společnosti Samsung, které jsem si vybrala stoprocentně splňují.
Pro: Mám velmi krátkou dobu, proto zatím nevím
Pro: Jsou v češtině
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Fit e, bílá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.