- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R177NZTAEUE |
Sluchátka bezdrátová • s dynamickým zvukem a technologií aktivního potlačení hluku • výdrž baterie až 5 hod • s nabíjecím pouzdrem až 20 hodin s funkcí ANC • připojení pomocí Bluetooth 5.2 • 3 mikrofony • nástavce do uší 3 velikosti • stupeň odolnosti IPX2 • snadné spárování s telefonem nebo hodinkami • komfortní zpracování a pohodlné nošení •
3 490 Kč
včetně DPH 21%122 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Samsung Galaxy Buds2 jsou stylová bezdrátová sluchátka se silnými basy, čistými výškami a technologií aktivního potlačení hluku. Poslouchejte své oblíbené skladby i mluvené slovo tak, jako byste byli přímo u jejich vzniku.

Máte rádi hudební doprovod při sportu, na cestách nebo jste rádi ve spojení s přáteli kdykoliv potřebujete? Sluchátka Galaxy Buds2 vás udrží ve spojení až 5 hodin se zapnutou funkcí ANC. Chcete-li poslouchat dále, využijte kapacitu nabíjecího pouzdra. S ním je hudba dostupná dalších 20 hodin. To pohodlně postačí i na delší cesty nebo sportovní vyžití.
Zvuk, který ohromíSluchátka poskytují perfektně vyváženou zvukovou kvalitu se silnými basy a čistými výškami. S 6 rozličnými nastaveními ekvalizéru si snadno najdete perfektně prokreslený zvuk, který vás vtáhne do oblíbených skladeb. Technologie ANC je schopna pohltit až 98% nechtěných zvuků na pozadí. S jejím přispěním můžete nerušeně telefonovat i během svých pochůzek nebo se při běhu v parku zaposlouchat do hudby s vynikajícím hudebním předenesem.
Propracovaný design bez zbytečných výčnělků pak minimalizuje rušení způsobené poryvy větru, takže venkovní hovory budou vždy naprosto čisté a zřetelné. Nošení sluchátek je komforní i po dlouhou dobu, v uších pevně sedí i při sportovních aktivitách. Na výběr máte ze 3 velikostí nástavců vyrobených z měkkého a ohebného silikonu, které vám poskytnou co nejlepší pohodlí. Ideální velikost si pak snadno vyberete v nastavení aplikace Galaxy Wearable.

| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Grafit |
| Ovládací klávesy | Zvednout/položit hovor, Přehrát/pozastavit, Track <, Stopa> |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Plug and Play | |
| Země původu | Vietnam |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| USB konektor | USB typu C |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Intrauralní typ sluchátek | Sluchátka |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Počet mikrofonů | 3 |
| Přepínač pro potlačení hluku | |
| Baterie | |
| Bateriový provoz | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie pravého sluchátka | 61 mAh |
| Kapacita baterie levého sluchátka | 61 mAh |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s ANC) | 20 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (bez ANC) | 29 h |
| Doba hovoru | 3,5 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Rychlonabíjení | 5 min |
| Doba hovoru (ANC zap.) | 13 h |
| Doba hovoru (ANC vyp.) | 14 h |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 20,9 mm |
| Hloubka | 17 mm |
| Výška | 21,1 mm |
| Hmotnost levého sluchátka | 5 g |
| Hmotnost pravého sluchátka | 5 g |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 50,2 x 50 x 27,8 mm |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 41,2 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 86,3 mm |
| Hloubka balení | 95,4 mm |
| Výška balení | 44,8 mm |
| Hmotnost včetně balení | 142,5 g |
| Obsah balení | |
| Dobíjecí pouzdro | |
| Kapacita nabíjecího pouzdra | 472 mAh |
| Typ nabíjecího pouzdra | Kabelový a bezdrátový |
| Typ konektoru nabíjecího pouzdra | USB typu C |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Příslušenství součástí setu | 3 velikosti silikonových nástavců |
| Množství | 1 |
| Technické detaily | |
| Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS) | 8518309590 |