- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R190NZSAEUD |
Sluchátka s mikrofonem • Technologie propojení: True Wireless Stereo (TWS) • Bluetooth • Doporučené použití: Hovory/hudba • Barva: Stříbrná •
2 768 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IPX7 - voděodolná a potu-odolná, výdrž baterie až 28 h (8 h+20 h)
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Stříbrná |
| Ovládací klávesy | Více tlačítek |
| Název barvy | Phantom Silver |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Ochranné funkce | Odolné vůči kapkám, Voděodolný |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX7 |
| Akcelerometr | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | True Wireless Stereo (TWS) |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Akustický systém | Zavřené |
| Citlivost sluchátek | 20 dB |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Počet mikrofonů | 3 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie pravého sluchátka | 61 mAh |
| Kapacita baterie levého sluchátka | 61 mAh |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 8 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem) | 28 h |
| Doba nabíjení baterie (nabíjecí pouzdro) | 120 h |
| Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro) | 472 mAh |
| Rychlé nabíjení | |
| Rychlonabíjení | 5 min |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Systémové požadavky | |
|---|---|
| Podporované mobilní operační systémy | Android 10, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 20,5 mm |
| Hloubka | 19,5 mm |
| Výška | 20,8 mm |
| Hmotnost levého sluchátka | 6,3 g |
| Hmotnost pravého sluchátka | 6,3 g |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 50,2 x 27,8 x 50 mm |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 44,9 g |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Dobíjecí pouzdro | |
| Kapacita nabíjecího pouzdra | 472 mAh |
| Typ nabíjecího pouzdra | Kabel |
| Typ konektoru nabíjecího pouzdra | USB typu C |
| Stručný návod | |