- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Tento telefon má velmi příjemné osvětlení obrazovky, oči mě přestaly bolet. Rychlá, chytrá, velká paměť.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A725FZBHEUB |
Chytrý mobilní telefon • Displej: 6,7" Super AMOLED disple, 2 400 × 1 080 px • Obnovovací frekvence 90 Hz • Procesor Qualcomm Snapdragon 720G (8jádrový – až 2,3 GHz) • Paměť RAM 6 GB • Interní paměť 128 GB • Zvýšená odolnost s certifikací IP67 • Baterie 5 000 mAh • Android 11
18 426 Kč
včetně DPH 21%645 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

smartphone • 6,7" úhlopříčka • Super AMOLED displej • 2 400 × 1 080 px • obnovovací frekvence 90 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 720G (8jádrový – až 2,3 GHz) • paměť RAM 6 GB • interní paměť 128 GB • čtyřnásobný zadní fotoaparát 64 (f/1.8) + 12 (f/2.2) + 8 (f/2.4) + 5 (f/2.4) Mpx • PDAF • přední fotoaparát 32 Mpx (f/2.2) • NFC • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-Fi • USB-C • 3,5 mm Jack • zvýšená odolnost s certifikací IP67 • odemykání pomocí obličeje a otisku prstů • Android 11 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 25 W
Samsung Galaxy A72 128GB, modrá
Společnost Samsung patří na poli chytrých mobilních telefonů mezi světové špičky a své postavení dokazuje i v případě tohoto modelu, který prezentuje jako "Awesome" ve všech aspektech. Nový Galaxy A72 v modré barvě prošel mnoha inovacemi, které už na první pohled zaručeně poznáte. Telefonu dominuje na přední straně velký 6,7" Super AMOLED displej s extra tenkými rámečky, které dávají zařízení luxusní vzhled, který doplňuje i vestavěná kruhová selfie kamera v přední části obrazovky.
Perfektní obraz
Rozlišení displeje 2 400 × 1 080 px doplňuje vysoká obnovovací frekvence 90 Hz, kterou využijete hlavně při hraní akčních FPS her. Vysokou obnovovací frekvenci uvítáte hlavně i v přepracovaném uživatelském rozhraní One UI 3 a při používání jednotlivých aplikací. Pro zabezpečení vašich osobních informací můžete využít pokročilého zabezpečení Samsung Knox nebo čtečku otisku prstů integrovanou přímo v displeji.
Klíčové vlastnosti:
6,7" Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí
8jádrový procesor Snapdragon 720G s frekvencí až 2,3 GHz
6 GB RAM + 128 GB úložiště s možností rozšíření o microSD karty (až 1 TB)
Čtveřice zadních fotoaparátů (64 + 12 + 8 + 5 Mpx) a přední selfie kamera (32 Mpx)
Baterie s kapacitou 5 000 mAh a podporou 25W rychlonabíjení
Zvýšená odolnost IP67 a ochranné sklo displeje Gorilla Glass 5
Čtečka otisku prstů v displeji a dvojice stereo reproduktorů
Sdílejte každý okamžik svého života s novým Galaxy A72.
Zvýšená ochrana telefonu pro větší pocit bezpečí
Ochranu displeje zajistí vysoce odolné krycí sklo Gorilla Glass 5, zatímco zbytek těla obstarává certifikace zvýšené odolnosti IP67 proti vodě a prachu. Nemusíte se tedy bát používat zařízení i pod vodou.
Nahrajte nebo vyfoťte každý okamžik svého života
Buďte vždy připraveni zachytit důležitý okamžik vašeho života s čtveřicí zadních fotoaparátů nebo provádějte videohovory s vašimi přáteli pomocí přední selfie kamery.
Mějte vždy dostatek výkonu pro náročné aplikace
8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 720G zajistí dostatek výkonu pro všechny nejnovější hry na maximální detaily. Užijte si hraní her na Super AMOLED Full HD+ displeji s vysokou obnovovací frekvencí 90 Hz.
Chraňte své důležité soubory
O zabezpečení vašich osobní dat se stará služba Samsung Knox, díky které získáte lepší zabezpečení hardwaru, šifrování dat, nepřetržité sledování systému a záruku 4letých bezpečnostních aktualizací od data vydání telefonu.
Ideální pomocník pro zapálené fotografy
Zadní strana poté obsahuje čtveřici fotoaparátů, které můžete využit pro pořizování dechberoucích snímků nebo natáčení až 4K videí při 30 FPS. Umělá inteligence automaticky rozpozná a optimalizuje až 30 druhů scén, případně můžete využít manuálního režimu pro dokonalé nastavení pořízeních snímků nebo videí.
Focení pro každého
Focení pro každého umožňuje až 4× delší dobu závěrky, kterou uvítáte hlavně při pořizování nočních snímků. Dále můžete využít ultraširokého objektivu s rozlišením 12 Mpx (f/2.2) pro pořizování fotografií se širokým záběrem, 5 Mpx makro objektivu pro pořizování makro záběrů a v neposlední řadě i teleobjektivu s rozlišením 8 Mpx a světelností f/2.4.
Dostatek výkonu, kterým vás překvapí
Telefon pohání 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 720G, jehož frekvence může dosahovat až 2,3 GHz. Výkonnému procesoru dělá společnost grafický akcelerátor Adreno 618 a 6 GB operační paměti. Pro uložení všech vašich aplikací, dokumentů nebo rodinných fotografií je zde připraveno velké 128 GB interní úložiště, které můžete rozšířit o paměťové microSD karty do maximální velikosti 1 TB.
Krásný a odolný
Integrovaná baterie s kapacitou 5 000 mAh je poté zárukou dvoudenní výdrže i při náročném pracovním nasazení. O ochranu proti vodě a prachu se stará zvýšená odolnost s certifikací IP67, displej samotný je poté chráněn ochranným sklem Gorilla Glass 5. To vše pro maximální bezpečí vašeho telefonu a jeho příjemné používání.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Jas displeje | 800 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 394 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 720G |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,3 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 64 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 8 MP |
| Rozlišení makro kamery (numerické) | 5 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 9248 x 6936 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Optický zoom | 3x |
| Digitální zoom | 30x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Geotagging | |
| Multi-shot snímání | |
| Samospoušť | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | HSDPA,HSPA+,HSUPA,UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Datová rychlost 4G (max.) | 600 Mbit/s |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Název barvy | Awesome Blue |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Office | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,Google Play Movies,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Volání (4G) | 40 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 20 h |
| Doba prohlížení (4G) | 19 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 146 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 23 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 203 g |
| Šířka | 77,4 mm |
| Hloubka | 8,4 mm |
| Výška | 165 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 0,23 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,168 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 25 W |
| Další charakteristiky | |
| Dotyková obrazovka | |
Pro:
Tento telefon má velmi příjemné osvětlení obrazovky, oči mě přestaly bolet. Rychlá, chytrá, velká paměť.
Pro:
Tento telefon má velmi příjemné osvětlení obrazovky, oči mě přestaly bolet. Rychlá, chytrá, velká paměť.
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A72, 8GB/256GB, Blue
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.