- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Krásný telefon, už jenom Samsung.
Pro:
Velká baterie
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A725FZWDEUE |
Chytrý telefon řady Galaxy A s rychlým displejem, čtyřnásobným fotoaparátem a řadou pokročilých funkcí • 6.7" 90Hz Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením 2400 x 1080 bodů • 8jádrový procesor Snapdragon 720G až 2.3GHz • 6GB operační paměti • 128GB interní paměti • LTE, Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ac • GPS/ GLONASS/ GALILEO/ BDS • čtečka otisků v displeji • baterie 5000 mAh s podporou rychlého nabíjení 25W • platforma Android s rozhraním One UI. •
13 315 Kč
včetně DPH 21%466 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Nechte svůj oblíbený obsah ožít přímo před očima s FHD+ Super AMOLED displejem, který díky jasu až 800 nitů za všech podmínek do detailu vykreslí zářivé barvy. Nejen při editaci multimédií a gamingu oceníte ultraplynulé posouvání obrazu bez záseků díky funkci Real Smooth. A řešení Eye Comfort Shield aktivně snižuje vyzařování modrého světla, abyste si mohli užít všechny benefity Galaxy A72 naplno. To vše na pohlcující 6,7palcové obrazovce Infinity-O pro ještě větší zážitek.

Nemusíte s sebou nosit těžký batoh s několika objektivy, abyste mohli fotit za všech okolností. Hlavní 64Mpx fotoaparát s ultra vysokým rozlišením a OIS (optická stabilizace obrazu) vám nabídne špičkové fotografie, jež budou ostré i v prudkém pohybu. S teleobjektivy s 3x optickým zoomem a 30x Space zoomem s OIS objevíte nové dálky. Ultraširokoúhlým fotoaparátem pořídíte dechberoucí panoramata a 5Mpx makro fotoaparát vás oslní drobnými detaily, které zvýrazní jemným bokeh efektem ? přirozeně působícím rozmazaným pozadím. Celý fotomodul Galaxy A72 perfektně splývá s minimalistickým designem a matnou povrchovou úpravou na zadní straně.

Zachyťte jedinečnou večerní atmosféru po západu slunce i noční světla velkoměsta. Optická stabilizace obrazu (OIS) vám pomůže s pořizováním ostrých a plynulých záběrů i při nižším osvětlení.

Vytvářejte různé styly snímků podle potřeby. 12Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát vám nabídne široké zorné pole 123 stupňů, které se podobá lidskému zraku. Přepněte na širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 64 Mpx pro bližší ohnisko nebo rovnou zazoomujte s 8Mpx teleobjektivem s 3× optickým zoomem pro extra přiblížení.

Galaxy A72 se pyšní certifikací IP67, která vám zaručí odolnost proti vodě a prachu. Telefon byl testován na ponoření až do 1 metru vody po dobu až 30 minut, nemusíte se tedy obávat výkyvů počasí či vlhkosti.

Můžete dát sbohem plochému, nevýraznému zvuku. Dva reproduktory umístěné nahoře a dole vám poskytnou kvalitní doprovodné audio jak k vašim oblíbeným videím a filmům, tak i nejnovějším herním titulům. Poslech hudby bez sluchátek ještě nikdy nezněl lépe.

Čekáte od svého smartphonu více než jen jednoduché úlohy? Oslní vás výrazné zvýšení výkonu prostřednictvím osmijádrového procesoru a až 6GB RAM paměti, podpořené mohutnou baterií s kapacitou 5 000 mAh s bleskurychlým nabíjením až 25 W. Všechny vaše soubory a multimédia se pohodlně vejdou do interního úložiště 128 GB, které můžete ještě rozšířit s microSD kartou až o 1 TB. S Galaxy A72 poznáte novou úroveň multitaskingu, s níž už nebudete chtít jít zpět.

Citlivá pracovní nebo osobní data? Samsung Knox vám zajistí nejmodernější ochranu před bezpečnostními hrozbami a malwarem. Poskytuje vícevrstvé zabezpečení v softwaru i hardwaru již od okamžiku zapnutí. Biometrický snímač otisků prstů na displeji otevře obsah pouze vám a s funkcí Samsung Pass se rychle a bezpečně přihlásíte i do vybraných aplikací. Můžete si tak být jisti, že k vašemu Galaxy A72 máte přístup pouze vy.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 394 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 720G |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,3 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 6 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Typ slotu pro paměťovou kartu | Hybridní slot |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 64 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 8 MP |
| Rozlišení makro kamery (numerické) | 5 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 9248 x 6936 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Optický zoom | 3x |
| Digitální zoom | 32x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | HSDPA,HSPA+,HSUPA,UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Datová rychlost 4G (max.) | 600 Mbit/s |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Bílá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Podporované sociální síťové služby | |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Office | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,Google Play Movies,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 203 g |
| Šířka | 77,4 mm |
| Hloubka | 8,4 mm |
| Výška | 165 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 0,23 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,168 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 25 W |
Krásný telefon, už jenom Samsung.
Pro:
Velká baterie
Pro:
Sedí luxusně
Dobrý !!!
Pro:
Velká baterie
perfektní
Pro:
Pro:
příjemné zpracování, kvalitní foťáky, stabilní systém
Pro:
zatím nejlepší Samsung co jsem měl
Pro:
Fotoaparát
Možnost SD karty
Amoled displej
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A72, 6GB/128GB, Awesome White
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.