- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Super
Pro:
Dobrá výdrž baterie
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A526BLVDEUE |
Chytrý telefon řady Galaxy A s připojením 5G s rychlým displejem • čtyřnásobným fotoaparátem a řadou pokročilých funkcí • 6.5" 120Hz Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením 2400 x 1080 bodů • 8jádrový procesor Snapdragon 750G až 2.2GHz • 6GB operační paměti • 128GB interní paměti • zadní fotoaparáty 64Mpx + 12Mpx + 5Mpx (makro) + 5Mpx • přední selfie kamera 32Mpx • Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ac • GPS/ GLONASS/ GALILEO/ BDS • USB Type-C • 3.5mm jack • čtečka otisků v displeji • baterie 4500 mAh s podporou rychlého nabíjení 25W
13 627 Kč
včetně DPH 21%477 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Úžasná obrazovka pro skutečně plynulé scrollování| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Jas displeje | 420 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 407 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,2 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 750G |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A77 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 1,8 GHz |
| Architektura koprocesoru | ARM Cortex-A55 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 6 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Uživatelská paměť | 102 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 64 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Geotagging | |
| Multi-shot snímání | |
| Samospoušť | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Podpora Voice over LTE (VoLTE) | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Datová rychlost 3G (max.) | 42,2 Mbit/s |
| Datová rychlost 4G (max.) | 1200 Mbit/s |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Fialová |
| Název barvy | Awesome Violet |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Office | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,Google Play Movies,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 3,86 V |
| Hmotnost baterie | 61,9 g |
| Vyjímatelná baterie | |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 20 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 189 g |
| Šířka | 75,1 mm |
| Hloubka | 8,4 mm |
| Výška | 159,9 mm |
| Šířka balení | 83 mm |
| Hloubka balení | 168,5 mm |
| Výška balení | 56 mm |
| Hmotnost včetně balení | 360,3 g |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 1,055 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,42 W/kg |
| Obsah balení | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 15 W |
Super
Pro:
Dobrá výdrž baterie
Po dlouhé době jsem zkusila android ,je tam spoustu aplikaci které třeba i pohne nepodporuje foťák super spousta funkci opravdu doporučuji I když jsem zvykla na nejnovější iPhony naprostá spokojenost .
Pro:
Ve své třidĕ určitĕ jeden z nejlepšich,dobře vypadá,dostatečna pamĕť,dobrý zvuk,fotí slušnĕ jsem spokojen.
Na svoji třidu dost dobrý,hezky vypadá, ppamĕť dostatečná,zvuk,basy dobrý a je tu rádio!!
Pro:
Ve své třidĕ určitĕ jeden z nejlepšich,dobře vypadá,dostatečna pamĕť,dobrý zvuk,fotí slušnĕ jsem spokojen.
Velmi kvalitní telefon za rozumnou cenu. Ve srovnání se starým S6 je A52 5G mnohem rychlejší a má vice možností nastavení. Foťák je perfektní a pamět telefonu 128 GB je taky skvělá na fotky a videa. Jedinné co mně u telefonu chybí je bezdrátové nabíjení a malé kontrolky,které u modelů S, svítí např. při obdržené zprávě z messengeru.
Pro:
Pro:
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A52 5G, 6GB/128GB, Violet
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.