- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
mám krátce.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A515_white |
Chytrý telefon řady Galaxy A s novým čtyřnásobným fotoaparátem, řadou pokročilých funkcí a parádním Infinity-O bezrámečkovým displejem • 6.5" Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením 2400 x 1080 bodů • 8jádrový procesor Exynos 9611 až 2.3GHz • 4GB operační paměti • 128GB interní paměti • zadní fotoaparáty 48Mpx (f/2.0) + 12Mpx (123 stupňů • f/2.2) + 5Mpx (makro • f/2.4) + 5Mpx (bokeh • f/2.2) • přední selfie kamera 32Mpx (f/2.2) • LTE • Bluetooth 5.0 • NFC • Wi-Fi ac • GPS/ GLONASS/ GALILEO/ BDS • USB Type-C • 3.5mm jack • čtečka otisků v displeji • baterie 4000 mAh s podporou rychlého nabíjení 15W • platforma Android.
10 832 Kč
včetně DPH 21%379 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Infinity-O displej A51 přináší dokonalý vizuální zážitek. Nyní můžete hrát, sledovat, surfovat a užívat si multitasking bez přerušení na 6,5" FHD+ širokoúhlém displeji s technologií Super AMOLED. Vychutnejte si jedinečný zážitek z používání smartphonu, který minimalizuje rámeček a maximalizuje každý palec obrazovky.

Pravidelný vzor designu A51 přichází v jemných a elegantně pastelových odstínech provedení Prism Crush Black, White, Blue a Pink. Lesklý finiš povrchu jeho elegantně štíhlému tělu dodává nádech stylu, který se dokonale souzní s komfortním držením telefonu.

S hlavním 48Mpx fotoaparátem získáte ostré a jasné fotografie v ultra vysokém rozlišení ve dne v noci. Ultraširokoúhlý 12Mpx fotoaparát s úhlem záběru 123° zachytí ještě větší prostor. Zvolte vylepšený 5Mpx Macro fotoaparát pro vysoce kvalitní záběry zblízka a ujistěte se, že objekt vždy vynikne pomocí 5Mpx Depth fotoaparátem s efekty Živé zaostření. Zachyťte svět v širší perspektivě s ultraširokoúhlým fotoaparátem s větší šířkou záběru. S 48Mpx hlavním fotoaparátem zůstane váš příběh jasný a čistý v průběhu celého dne. 5Mpx Depth fotoaparát vám umožní upravit hloubku pozadí před i po pořízení fotky. Vylepšený 5Mpx Depth fotoaparát odstraní rušivé prvky z pozadí vašich fotek, aby vypadaly víc profesionálně. Vestavěný 5Mpx Macro fotoaparát (40mm) čtyřnásobného fotoaparátu vám čistě a kvalitně pomůže zachytit velmi jemné detaily přiblížených záběrů. Použijte a upravte přirozené rozostření pozadí (Bokeh), abyste izolovali objekt a zvýšili jeho vizuální dopad.

Galaxy A51 nahrává profesionální videa jako akční kamera za využití ultraširokoúhlého fotoaparátu a prediktivního softwaru. Superstabilizace obrazu vám umožní nahrávat plynulá živá videa z jakéhokoliv dobrodružství.

Nyní budou všechna vaše selfies vypadat skvěle. Pro váš úžasný každodenní look je Galaxy A51 vybaven 32Mpx předním fotoaparátem poskytujícím vám jasné fotky ve vysoké kvalitě. A díky funkci Selfie focus jemně rozostří pozadí, takže vaše tvář ještě více zazáří.

Když žijete život naplno, potřebujete telefon, který má výdrž. Baterie s kapacitou 4 000 mAh (typická)
• má dostatek energie, aby vám umožnila streamovat, sdílet a hrát hry. A když vám začne pomalu docházet, zapojte ji a nabijte pomocí 15W rychlého nabíjení.

Galaxy A51 má rychlé zpracování dat a prostorné úložiště, takže se můžete soustředit na daný okamžik. Pokročilý osmijádrový procesor a až 4GB RAM poskytují plynulý a efektivní výkon. Stahujte více a mažte méně dat s až 128GB interním úložištěm. Přidejte ještě více s 512GB microSD kartou.

Maximalizujte svůj výkon s funkcí Game Booster. Zbavte se rozptýlení a zapněte hru pomocí speciálního rozhraní a snadno přístupného menu. Frame Booster poskytuje grafice plynulý a realistický pohyb. Game Booster si při hraní zapamatuje váš styl použití telefonu a optimalizuje baterii, teplotu a paměť. Takže můžete ve hře předvést to nejlepší.

Zabudován do hardwaru i softwaru telefonu od samotného začátku. Samsung Knox chrání váš telefon od chvíle, kdy ho zapnete. Nabízí více vrstev zabezpečení, které ochrání vaše nejcitlivější informace před malwarem a jinými hrozbami.

Galaxy A51 přichází s high-tech biometrickým ověřením. Čtečka otisků prstů zabudovaná v displeji rozpozná váš unikátní otisk, takže jste jediní, kdo jej odemkne jedním snadným pohybem.

Uživatelské rozhraní One UI vám pomáhá soustředit se na věci, na kterých vám záleží. Hardware a software spolupracují a díky obsahu a funkcím na dosah svých prstů se k nim dostanete rychleji. Použijte Noční Režim pro pohodlnou manipulaci ve tmě, díky jasnému a intuitivnímu grafickému prostředí bude používání vašeho telefonu naprosto přirozené.

Pokud se rozhodnete pro smartphone Galaxy, budete vy i vaše zařízení vždy v pohodě. Interaktivní diagnostika a optimalizace v aplikaci Samsung Members vám usnadní vyladění výkonu vašeho zařízení, zatímco naše Podpora vám pomůže řešit problémy s telefonem, když potřebujete poradit.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2400 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Poměr stran | 20:9 |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 405 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 9611 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A73 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| 64bitový | |
| Litografie procesoru | 10 nm |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 1,7 GHz |
| Architektura koprocesoru | ARM Cortex-A53 |
| Počet jader koprocesoru | 4 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/2" |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/2.8" |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 0,8 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,12 µm |
| Digitální zoom | 8x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 0,8 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@240fps,3840x2160@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Zoom | |
| Nahrávání videa | |
| Geotagging | |
| Multi-shot snímání | |
| Samospoušť | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Standardy 3G | UMTS,WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| 2G pásma (primární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | |
| Podpora ANT+ | |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Rychlé zprávy (IM) | |
| Skupinová komunikace / chat | |
| Systém predikce textu | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Bílá |
| Název barvy | Prism Crush White |
| Výkon | |
| Grafická karta | Mali-G72 MP3 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář |
| Režim v letadle | |
| Hlasové příkazy | |
| Možnost vlastního nastavení | Ikony, Nabídka, Zkratky |
| Ztlumení mikrofonu | |
| Témata | Pozadí plochy |
| Rychlé nabíjení | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Navigace | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Mono |
| Zobrazovací formát | 720p,1080p,2160p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Podporované formáty obrázků | JPG,PNG |
| Podporované formáty archivu | ZIP |
| Správa hovorů | |
| Čekající hovor | |
| Přesměrování hovorů | |
| Přidržení hovoru | |
| Identifikace volajícího | |
| Hlasitý odposlech | |
| Konferenční hovor | |
| Rychlé vytáčení | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Časovač hovorů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Vyjímatelná baterie | |
| Volání (4G) | 32 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 16 h |
| Doba prohlížení (4G) | 15 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 87 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 20 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientace | |
| Geomagnetický senzor | |
| Senzor srdečního tepu | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 172 g |
| Šířka | 73,6 mm |
| Hloubka | 7,9 mm |
| Výška | 158,5 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 0,369 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,59 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
mám krátce.
Pro: plně vyhovuje, skvělý displej, baterie s dostatečnou kapacitou.
Velmi dobrý produkt a za slušnou cenu. Nevím proč je označován jako střední třída, když umí hodně a hlavně má LTE a android 10.
Pro: Všechny funkce, jako s8
2xSIM
Baterie-výdrž
Velký přehledný displej
Pro: Mám ho zatím krátkou dobu, krásné barvy, pěkné fotky, dobré technické parametry
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A51, 4GB/128GB, White
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.