- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A217FZSNEUE |
Chytrý telefon s úhlopříčkou displeje 16,5 cm (6.5") • Rozlišení displeje: 720 x 1600 px • Typ displeje: TFT-LCD • Takt procesoru: 2 GHz • Kapacita paměti RAM: 3 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 32 GB • Rozlišení zadní kamery: 48 MP • Typ zadní kamery: Quad kamera • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Stříbrná • Hmotnost: 192 g •
23 251 Kč
včetně DPH 21%814 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Typ displeje | TFT-LCD |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 3 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Blesk zadní kamery | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Podpora ANT+ | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Stříbrná |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Volání (4G) | 54 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 23 h |
| Doba prohlížení (3G) | 23 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 109 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 21 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 192 g |
| Šířka | 75,3 mm |
| Hloubka | 8,9 mm |
| Výška | 163,7 mm |
Pro:
Má skvělý foťák.
Pro:
To co já potřebuju, tak splňuje bohatě. Dobrá výdrž, výborný foťák. Šikovný do ruky.
telefon je velice úzký a přitom dlouhý.Nevyhovoval mi
Pro:
Pro:
Jsem moc spokojená
Pro:
Podle ceny skvělý telefon. Krásné fotky.
Pro:
zatím jsem žádný problém nenašla a myslím, že problém ani nenajdu
Pro:
Pro mé potřeby zcela dostačující, volání, sms, fb, messenger, ovládání bankovních aplikací čtečkou otisku prstů, slušný foťák.
Pro:
Pro:
Zatim dobry,ucim se na mobilu nove veci,jen at se porad neco nevylepsuje,ucty,prihlasovani,aj.kdyz neco funguje neni co resit!!!
Pro:
Splňuje moje požadavky, jsem spokojena.
Pro:
výrobek dává spotřebiteli velmi široké možnosti využití
Pro:
Pro:
velký
Pro:
Již v práci jsem měl tel značky Samsung a byl jsem s ním spokojen proto pro mne byla volba jasná.
SUPER
Pro:
Na doporuceni rodiny jsem si ho vybrala,myslim ze me bude vyhovovat,nepotrebuji slozitejsi pristroje.
mam ho krátce
Pro:
technicky a vzhledově velmi sympatický produkt
S telefonem se zatím seznamuji, mám ho krátce
Pro:
Fotoaparát
Pro:
To co já potřebuju, tak splňuje bohatě. Dobrá výdrž, výborný foťák. Šikovný do ruky.
viz.vyhody
Pro:
Tři možnosti odemykání
Dobrý fotoaparát
Mám ho krátce. Splnil moje očekávání.
Pro:
dobrá výdrž baterie
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A21s, 3GB/32GB, Silver
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.