- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Cena
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A125FZKVEUE |
Stylový telefon • Velkou pamět 4 GB + 64 GB • Čtyřnásobný zadní fotoaparát 48 + 5 + 2 + 2 Mpx • Přední kamera s rozlišením 8 Mpx • Bezrámečkový 6,5" velký PLS displej, rozlišení 1600x720 • Dual SIM • Operační systém Android 10
22 559 Kč
včetně DPH 21%790 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Rozšiřte svůj rozhled pomocí 6,5palcového Infinity-V displeje Galaxy A12 a uvidíte, co vám chybělo. Díky technologii HD+ vypadá váš každodenní obsah ostře, jasně a zřetelně.

Zachyťte nezapomenutelné okamžiky v čistých detailech pomocí 48Mpx hlavního fotoaparátu. Rozšiřte svůj pozorovací úhel pomocí ultraširokoúhlého fotoaparátu. Přizpůsobte zaostření pomocí Depth fotoaparátu nebo se přibližte k detailům pomocí makro objektivu.

Mějte po celý den náskok díky baterii, která vás nezpomalí. Baterie s kapacitou 5 000 mAh (typickou) vám umožní pracovat a bavit se celé hodiny. A s funkcí až 15W adaptivního rychlého nabíjení se Galaxy A12 rychle opět vrátí do plné formy.

One UI Core vám pomůže soustředit se na to, na čem vám záleží. Hardware a software spolupracují, obsah a funkce máte na dosah ruky, abyste se k nim dostali ještě rychleji. Používejte Tmavý režim pro komfortní prohlížení i ve tmě. Díky jasným a intuitivním vizuálním prvkům je používání telefonu velmi přirozené.

Aplikace Samsung Knox, která je od začátku zabudovaná do hardwaru a softwaru telefonu, chrání váš telefon od okamžiku, kdy ho zapnete. Nabízí vícevrstvé zabezpečení a chrání vaše nejcitlivější informace před malwarem a škodlivými hrozbami.

Při koupi smartphonu Galaxy můžete být zcela bez obav. Interaktivní diagnostika a optimalizace v aplikaci Samsung Members usnadňuje vyladění výkonu vašich zařízení, zatímco naše infolinka umožňuje řešit problémy, když potřebujete další podporu.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | LCD |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,3 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 5 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Maps,YouTube |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Vyjímatelná baterie | |
| Volání (4G) | 34 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 19 h |
| Doba prohlížení (4G) | 20 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 109 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 21 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 205 g |
| Šířka | 75,8 mm |
| Hloubka | 8,9 mm |
| Výška | 164 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
Pro: Cena
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A12, 4GB/64GB, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.