Ryobi RWSL1801M - Počítače a Notebooky
Ryobi RWSL1801M
Značka: Ryobi
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 5133001164
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Jednotlivé stroje 18V aku systému Ryobi One + se dodávají bez baterky a nabíječky. Ty se kupují samostatně nebo v tzv. výhodných startovacích sadách a jejich nabídku naleznete v záložce příslušenství. S jedinou baterií a nabíječkou tak můžete pohánět libovolný z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému ONE+. Nekupujete tedy s každým dalším strojem novou baterii a nabíječku, což Vám ušetří nemalé finanční náklady.
Výhody:
vysoký prořez 45 mm při 90°
boční náklon až 50°
ExactlineTM – laser pro maximální přesnost řezu
aretace vřetene pro snadnou výměnu kotouče
bezpečnostní aretace při zapnutí
GripZone™
ultratenký profil řezného kotouče TCT redukuje množství odpadu a zvyšuje řeznou kapacitu
nástavec pro odsávaní pilin
ideální pro práci s laminem, dřevěnými deskami, prkny apod.
Standardní výbavení:
150 mm TCT pilový kotouč z tvrdokovu
paralelní doraz
klíč
Specifikace:
typ motoru: aku 18 V