Ryobi RLM15E36H - Dílna a Hobby
Ryobi RLM15E36H
Značka: Ryobi
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RLM15E36H
Praktická ruční elektrická sekačka s funkcí 3v1 • Funkce: sekání, vhazování do koše, mulčování • Řezná šířka: 36 cm • Minimální výška řezu: 2 cm • Příkon: 1500 W • Hmotnost: 11,5 kg
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Detailní popis produktu
S elektrickou sekačkou RYOBI RLM15E36H 1500 W 36 mm se z úpravy trávníku stává jedna z nejoblíbenějších zahradních aktivit. Sekačka  zvládne bez větších problémů i hustší či vyšší trávník. Sekačku lze jednoduše přeměnit na mulčovací sekačku, kdy stačí odebrat koš na sběr trávy, zasunout a zajistit mulčovací klín, který je součástí balení.
Motor
Sekačka je poháněna výkonným 1500 W motorem který dosahuje rychlosti otáček 3 500 min-1, vyznačuje se tichým a ekologickým provozem, snadnou manipulací, minimálními nároky na údržbu a nízkou hmotností. Výhodou této sekačky je také velice jednoduché nastavení výšky sekání, které se provádí pomocí zatažení páčky umístěné na šasí sekačky.
Funkce 3v1
Přednosti
  • Sekačka  RYOBI se vyznačuje velmi lehkou ovladatelností a kvalitním zpracováním.
  • Kombinovaný skládací sběrný koš o objemu 45 l je vybaven ukazatelem náplně koše.
  • Mulčovací klín lze zasunout do sekačky a následně využít sekačku k mulčování.
  • Sečení přesně k okraji s funkcí EasyEdge™.
  • Šířku sekání 360 mm zajistí kvalitní žací nůž.