Philips 43BDL3650Q - Dílna a Hobby
CASHBACK
Záruka 3 roky
Philips 43BDL3650Q
Philips 43BDL3650Q
Značka: Philips
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 43BDL3650Q/00
Plochá digitální tabule 109,2 cm (43") LCD Wi-Fi 400 cd/m² Full HD Černá Zabudovaný procesor Android 10 18/7 • Design výrobků: Plochá digitální tabule • Úhlopříčka displeje: 109,2 cm (43") • Technologie displeje: LCD • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Jas displeje: 400 cd/m² • Typ HD rozlišení: Full HD • Wi-Fi • Provozní hodiny (hodiny/dny): 18/7 • Poskytovaný operační systém: Android 10 • Barva: Černá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Připojte a ovládejte svůj obsah přes cloud
FailOver. Postarejte se, aby displej nebyl nikdy prázdný
Snadno plánujte přehrávání obsahu z USB nebo vnitřní paměti
Podsvícení: D-LED
Panel: IPS
Úhlopříčka [palce]: 42,5"
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,2451 x 0,2451
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 miliardy
Operační systém: Android 10
Vylepšení obrazu:
•Technologie 3:2/2:2 motion pull down
•Zdokonalená funkce Dynamic contrast
•Progressive scan
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory:
Vstup videa:
•HDMI 2.0 (x 2)
•USB 2.0 (x 2)
•DVI-I (x 1)
•USB 3.0 (x 1)
Vstup zvuku:
•3,5 mm konektor
Výstup zvuku:
•3,5 mm konektor
Externí ovládání:
•RJ45
•2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup)
•3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
Další připojení
•micro SD
Multimediální aplikace:
•USB přehrávání hudby: AAC, HEAAC, MPEG
•USB přehrávání obrazu: BMP, JPEG, PNG
•USB přehrávání videa: MPEG, H.264, H.263, H.265, AVI, MP4, VP8,
Napájení: 100–240 V~, 50–60 Hz, 1,5 A
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Držák na zeď: 200 x 200 mm, M6
Orientace:
•Na šířku (18/7)
•Na výšku (18/7)
Barva: černá
Rozměry:
•Šířka přístroje: 973,0 mm
•Výška přístroje: 561,2 mm
•Hloubka přístroje: 63,5 mm