Philips 27M2N3200S 27" IPS 180Hz - Příslušenství pro počítače a notebooky
Philips 27M2N3200S 27" IPS 180Hz
Značka: Philips
Dostupnost: není skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 27M2N3200S/00
monitor • 27" úhlopříčka • IPS • 1920 × 1080 px • poměr stran 16:9 • obnovovací frekvence 165 Hz • jas 250 cd/m² • odezva 1 ms • kontrastní poměr 1 100 : 1 • technologie AMD FreeSync Premium, Flicker-free, Low Blue Light • port pro bezpečnostní zámek • 2× HDMI, 1× Display port
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Philips 27M2N3200S
Stylový monitor Philips 27M2N3200S s tenkým rámečkem vám zajistí ideální podmínky pro hraní her i každodenní práci. Na první pohled upoutá tenkým provedením a velkou 27" obrazovkou, na které vynikne každý detail čistě a ostře ve Full HD rozlišení. IPS panel ještě detailněji vykresluje jednotlivé křivky i barvy a přispívá ke zlepšené viditelnosti. Podle vlastních preferencí si snadno můžete regulovat jas až na hodnotu 250 cd/m2, abyste na obrazovku perfektně viděli za všech podmínek včetně silného slunečního světla.
Plynulý obraz i během rychlé herní akce
Monitor je jako stvořený pro hráče. Nabízí vysokou obnovovací frekvenci 165 Hz, která v kombinaci s bleskovou odezvou 1 ms poskytne plynulé přechody bez zamrzání obrazu nebo snížení kvality zobrazení. Plynulost ještě podporuje technologie AMD FreeSync Premium, která dokáže synchronizovat obnovovací frekvenci monitoru a počítače pro ještě lepší zážitek z hraní.