Philips 241E1SCA/00 - 24" LED monitor - Počítače a Notebooky
Philips 241E1SCA/00 - 24" LED monitor
Značka: Philips
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 241E1SCA/00
 24" zakřivený VA LED displej ; Maximální rozlišení 1920 x 1080 ; 4 ms odezva
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
• 24" zakřivený VA LED displej
• Maximální rozlišení 1920 x 1080
• 4 ms odezva
• jas 250
• Režim LowBlue
• Adaptive sync
• FreeSync
• HDMI, VGA
• VESA
241E1SCA/00
Obraz/displej
Režim LowBlue Ano
Adaptive sync Ano
FreeSync Ano
Maximální rozlišení 1 920 x 1 080 při 75 Hz
Barevný gamut (typicky) NTSC 87 %
•, sRGB 103 %
Bez blikání Ano
Reakční doba (typická) 4 ms (šedá–šedá)
typ LCD panelu VA LCD
Velikost panelu 23,6" / 59,9 cm
Oblast sledování 521,4 (H) × 293,3 (V) mm – při zakřivení 1500R
Poměr stran 16:9
Jas 250
Kontrastní poměr (typický) 3 000:1
SmartContrast Mega Infinity DCR
Rozteč obrazových bodů 0,272 x 0,272 mm
Hustota pixelů 93 PPI
Povrch obrazovky Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Typ podsvícení Systém W-LED
Technologie sRGB Ano
Snímková frekvence 30–85 kHz (H) / 48–76 Hz (V)
Barevnost displeje 16,7 milionu
Vylepšení obrazu Hraní SmartImage
Úhel sledování 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
Blue Light Technology Low Blue Mode
Pixel Frequency n/a
Hard Glass n/a
Productline E-line
Resolution 1920x1080 PX
Contrast Static 3000:1
Refresh Rate 75Hz Hz
Sync Technology FreeSync
Diagonal CM 59.9 cm
Diagonal Inch 23.6 Inch
Panel VA
Curved 1500R
Response Time 4
Brightness Max 250
Viewing angle (CR10) 178/178
Contrast (dynamic) 20m:1
Možnosti připojení
Vstup signálu VGA (analogový), HDMI (digitální, HDCP)
Vstup/výstup audia Vstup pro audio z PC, Výstup pro sluchátka
Vstup synchronizace Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
Pohodlí
Vestavěné reproduktory 3 W x 2
Další výhody Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Pohodlí uživatele Zapnuto/Vypnuto, Nabídka, Hlasitost, Vstup, Hraní SmartImage
Height adjust amount 150 mm
Speakers 3 W x 2
Swivel -175/175
Tilt -5/20
Podstavec
Sklopné provedení -5/20
Spotřeba
Zapnuto 27,9 W (typicky)
Pohotovostní režim < 0,5 W (typ.)
Režim vypnuto <0,3 W (typ.)
Indikátor napájení LED Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Napájení Externí, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Značka energetické třídy B
Powersupply External
Rozměry
Výrobek se stojanem (mm) 536 x 413 x 202
Výrobek bez stojanu (mm) 536 x 322 x 66
Balení v mm (Š x V x H) 595 x 475 x 154
Hmotnost
Výrobek se stojanem (kg) 3,54
Výrobek bez stojanu (kg) 2,86
Výrobek s obalem (kg) 5,37
Provozní podmínky
Rozsah teplot (provozní) 0 až 40
Rozsah teplot (skladovací) -20 až 60
Relativní vlhkost 20–80 %
Nadmořská výška Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
Střední doba mezi poruchami (MTBF) 50 000 hodin (bez podsvícení)
Podpora udržitelného rozvoje
Životní prostředí a energie RoHS, Bez olova, Bez rtuti
Recyklovatelnost obalového materiálu 100
Shoda a standardy
Regulační opatření Značka CE, CU-EAC, TUV-BAUART
Skříňka
Dokončení Texturované
Barva Černá
Cabinet Colour Black
Cabinet Finishing non-glossy
Bezel Type 3-sided frameless
Obsah balení
Monitor se stojanem Ano
Kabely Kabel HDMI, zvukový kabel, napájecí kabel
Uživatelská dokumentace Ano
Kompatibilita výrobku
Vesa Wallmount 100x100 mm