Phanteks PH-F120T30 120 mm - Televize, Video & Audio technika
Phanteks PH-F120T30 120 mm
Značka: Phanteks
Dostupnost: skladem
Produktový kód: PH-F120T30_BG_3P
Počítačová skříň Ventilátor 12 cm Šedá 3 kusů • Model: Ventilátor • Průměr větráku: 12 cm • Rychlost otáčení (min): 0 ot/min • Rychlost otáčení (max): 2000 ot/min • Maximální proud vzduchu: 0,13 mmH2O • Typ ložiska: Dvojité kuličkové ložisko • Napětí: 10.2 - 13.2 V • Šířka: 120 mm • Hloubka: 30 mm • Výška: 120 mm • Barva: Šedá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Počítačová skříň Ventilátor 12 cm Šedá 3 kusů
• Model: Ventilátor
• Průměr větráku: 12 cm
• Rychlost otáčení (min): 0 ot/min
• Rychlost otáčení (max): 2000 ot/min
• Maximální proud vzduchu: 0,13 mmH2O
• Typ ložiska: Dvojité kuličkové ložisko
• Napětí: 10.2 - 13.2 V
• Šířka: 120 mm
• Hloubka: 30 mm
• Výška: 120 mm