- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: spokojenost
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | TX-55GX550E |
Ultra HD LED televize s úhlopříčkou 139 cm (55 ") ; rozlišení 3840 × 2160 ; HDR
10 335 Kč
včetně DPH 21%362 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Televize LED s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px). Úhlopříčka 55"/139 cm. Smart TV. Technologie HDR10, HLG, Dolby Digital Plus. Typ tuneru
C/T/T2. Wi-Fi. Energetická třída A+
Obrazovka/displej
Úhlopříčka: 139 cm (55 ")
Rozlišení: Ultra HD (3840 × 2160)
Typ podsvícení: Direct LED
Další vlastnosti: vysoký dynamický rozsah HDR, dokonalý kontrast, široké barevné spektrum
TV tuner
Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (HEVC/H.265)
Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4)
Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2
Síťové připojení
Wi-Fi
LAN
Multimédia a zajímavé funkce
Operační systém Smart TV
DLNA
Webový prohlížeč
HbbTV
Podpora klávesnice (USB)
Zrcadlení obrazu chytrých zařízení Miracast
Multimediální USB přehrávač
Podporované video formáty: .3gpp, .avi, Flash video (.flv, .f4v, .f4p, .f4a, .f4b), H.263, H.264, H.265, .mkv, QuickTime (.mov, .qt), .mp4 (MPEG-4
Part 14, .mp4, .m4a, .m4p, .m4b, .m4r, .m4v), TS (.ts, .tsv, .tsa), .vp9, .vob, .vro, .wmv, .avchd
Podporované zvukové formáty: .aac, .flac, .mp3, .wma, .wav
Podporované obrazové formáty: .jpg, .gif, .png, .mpo
Zvuk
Výstupní zvukový výkon 20 W (2× 10 W)
NICAM stereo
Dolby Digital+
Obsah balení a rozměry
Dodávané příslušenství:
Dálkové ovládání
Napájecí kabel
Rozměry balení (Š × V × H): 136,9 × 15,4 × 86 cm (20 kg)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 139 cm |
| TV tuner | |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM,SECAM B,SECAM D,SECAM G,SECAM K |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 1,5 |
| Video aplikace | Amazon Prime Video,NetFlix |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Ekvalizér | |
| Počet režimů ekvalizéru | 5 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| LED indikátory | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG),High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 1000 str. |
| Redukce šumu | |
| Dětský zámek | |
| Nahrávání na USB | |
| Klonování USB | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Verze HDMI | 2.0 |
| HDCP | |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Hotelový režim | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 125 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 86 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A++ až E |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Certifikace RoHS | |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Certifikováno UPC | |
| Certifikace Ziggo | |
| Číslo logického kanálu | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Pro: spokojenost
Pro: spokojenost
Pro: Nízká spotřeba el. energie.
Pro: Nízká spotřeba el. energie.
Dobrý obraz
Dobrý obraz
Prohlížíte si: Panasonic TX-55GX550E - 55" LED televize
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.