- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
vybíral jsem jen receiver s malým výkonem bez repro do kuchyně, tento splnil funkci
Pro: s repro JBL Control 1 slušný zvuk, jinak vše OK, možnost připojit k telefonu přes Panasonic Music
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SC-PMX82EG-K |
Domácí mikro audio systém • Barva: Černá • RMS výkon: 120 W • Typ reproduktoru: 3-way • Impedance: 75 ohm • Podporovaná pásma: DAB+ • FM • Typ displeje: FL • Podporované formáty zvukových souborů: AAC • AIFF • DSD • FLAC • MP3 • WAV • Podporovaná média: CD • CD-DA • CD-R • CD-RW
3 238 Kč
včetně DPH 21%113 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Domácí mikro audio systém |
| Barva | Černá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Multimédia | |
| Typ reproduktoru | 3-way |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 120 W |
| Impedance | 75 ohm |
| Zesilovač | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | DAB+,FM |
| RDS tuner | |
| Množství předvolených stanic | 50 |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | FL |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Dokování Apple | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Vstup AUX | |
| NFC | |
| Výkon | |
|---|---|
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Podporovaná média | CD,CD-DA,CD-R,CD-RW |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AIFF,DSD,FLAC,MP3,WAV |
| Ergonomie | |
| Ekvalizér | |
| Počet režimů ekvalizéru | 4 |
| Funkce alarmu | |
| Časovač vypnutí | |
| Automatické vypnutí | |
| Dálkové ovládání | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 60 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,35 W |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Rozměry přehrávače | 211 x 267 x 114 mm |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | iPad,iPhone,iPod |
vybíral jsem jen receiver s malým výkonem bez repro do kuchyně, tento splnil funkci
Pro: s repro JBL Control 1 slušný zvuk, jinak vše OK, možnost připojit k telefonu přes Panasonic Music
Produkt splnil vše, co jsme
Pro: Cena a kvalita
Pro: RDS, modrý zub, DO, cena - kvalita adekvátní ceně
Produkt byl v pořádku, ale chybí český návod!
Mikrosystém s pěkným vzhledem a skvělým zvukem, kvalitní zpracování, při poslechu skladeb ve formátu MP3 z flashdisku/CD displej zobrazuje název skladby + jméno interpreta, při přehrávání jdou přepínat složky a posunovat skladby vpřed/vzad,celková spokojenost, co jiného také čekat od značky Panasonic
Pro: vzhled
radiopřijímač s RDS
dřevené reprobedny
Bluetooth
ID3 tag
dálkové ovládání
koaxiální konektor na připojení antény
malé rozměry
cena/výkon
hodí se do menších pokojů,parametry pro každodenní poslech vyhovuje.
Pro: Malý přehlední radio s funkci rds funguje,přečtení mp3 a přečtení cd disku a usb
Malé reproduktory
Menší, skladný, výkonný
Lehký,hraje dost nahlas,je to super,doporučuji.Hezký vzhled
Pro: Super zvuk,malý mikrosystem,nezabere moc místa
Za tuto cenu překvapivě čistý a věrný zvuk. S přispěním vhodné mobilní aplikace a bluetooth se ze systému může stát "internetové rádio".
Pro: ID3 tag
RDS
standardní koaxiální konektor
bluetooth
naprosto dosatčující do malých prostor
Pro: malé rozměry,do malé kuchyně naprosto dostačující
Systém doporučen kolegou ze zaměstnání, který vyhledal dle recenzí na internetu.Pro menší místnosti ideální zvuk.Velmi dobrý poměr výkon/cena
Pro: Mini systém s dobrou citlivostí příjmu.
Příznivá cena.
Systém je dobře vyladěn, velmi dobrý zvuk repro.
Výhoda streamů přes Bluetooth z jiného zařízení (mobilní telefon,PC apod.).
CD mechanika.
USB vstup přes který lze přehrávat hudbu.
Pro: dobrá cena
Pro: cena
kvalitní provedení
dobrý zvuk
Za málo peněz hodně muziky. Hezky vyhlížející mile hrající věžička. DObrý nákup
Vzhledově elegantní, velmi dobrý zvuk.
Prohlížíte si: Panasonic SC PMX82EG-K
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.