Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SC-MAX4000 |
Špičkový Hi-Fi systém s úžasnými basy a čistou resonancí díky technologii AIRQUAKE BASS; Podpora technologie Bluetooth s podporou NFC; Režim Fotbal
17 777 Kč
včetně DPH 21%622 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Minisystém
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Domácí mini audio systém |
| Barva | Černá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Typ vkládání disku | Podavač |
| Multimédia | |
| Typ reproduktoru | 3-way |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2400 W |
| Průměr středobasového reproduktoru | 20 cm |
| Průměr výškového reproduktoru | 6 cm |
| Výkon PMPO | 26400 W |
| Zesilovač | |
| Karaoke | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | AM,FM |
| Typ tuneru | Digitální |
| Množství předvolených stanic | 45 |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | FL |
| Podsvětlení displeje | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Připojení mikrofonu | 6,3 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Vstup AUX | |
| NFC | |
| Bezdrátové připojení | |
| Napájecí konektor | |
| Výkon | |
|---|---|
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Podporovaná média | CD,CD-R,CD-RW |
| Přehrávané disky | CD audio |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Přehrávání záznamu | |
| Přímé přehrávání USB | |
| Ergonomie | |
| Ekvalizér | |
| Počet režimů ekvalizéru | 3 |
| Úprava basů | |
| Úprava výšek | |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Automatické vypnutí | |
| Dálkové ovládání | |
| CD přehrávač | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 155 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,4 W |
| Vstupní napětí | 120 V |
| Vstupní frekvence | 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka předního reproduktoru | 40,7 cm |
| Hloubka předního reproduktoru | 38,9 cm |
| Výška předního reproduktoru | 70,9 cm |
| Váha předního reproduktoru | 19 kg |
| Rozměry přehrávače | 492 x 421 x 221 mm |
| Hmotnost hlavní jednotky | 5,8 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Další charakteristiky | |
| Vnitřní paměť | 2000 MB |