Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SC-HC400EG-K |
Špičkový a vysoce elegantní 2k mikro systém Panasonic ; s širokou řadou funkcí a technologií pro opravdu dokonalý zážitek při přehrávání hudby; Výkon systému 40 W
5 362 Kč
včetně DPH 21%188 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Nádherný CD/USB mikrosystém s Bluetooth
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Bezpečnostní spínač | |
| Multimédia | |
| Typ reproduktoru | 1-way |
| Počet reproduktorů | 1 |
| RMS výkon | 40 W |
| Vestavěné reproduktory | |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 10% |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 2.1+EDR |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Dokování Apple | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB | 1 |
| Výkon | |
|---|---|
| Hi-Fi | |
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Podporovaná média | CD,CD-R,CD-RW |
| Přehrávané disky | CD audio |
| Podporované formáty zvukových souborů | CD-A,MP3 |
| Ergonomie | |
| Integrovaný časovač | |
| Časovač vypnutí | |
| Montovatelné na zeď | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,2 W |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 420 mm |
| Hloubka | 102 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Další charakteristiky | |
| Zbarvení | Monotónní |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| Plug and Play | |