- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Líbivý vzhled,ale nejvíce se mi líbí možnost pověsit tento přístroj na zeď.
Pro: Chtěl jsem něco kompaktního a tento přístroj mi plně vyhovuje.
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SC-HC295EG-W |
Kompaktní mikro systém; který disponuje CD přehrávačem; USB portem a FM tunerem s předvolbou 30 stanic a také podporuje technologii Bluetooth s NFC
5 906 Kč
včetně DPH 21%207 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Mikrosystém designový systém 20W, CD, USB flash disk, analogový tuner, USB, Bluetooth
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Domácí mini audio systém |
| Barva | Bílá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Multimédia | |
| Typ reproduktoru | 1-way |
| RMS výkon | 20 W |
| Vestavěné reproduktory | |
| Bass reflex | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | |
| Vylepšení tuneru | Automatické ladění |
| Typ tuneru | Digitální |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Vstup AUX | |
| NFC | |
| Výkon | |
|---|---|
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Ergonomie | |
| Časovač vypnutí | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 22 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,2 W |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 107 mm |
| Výška | 197 mm |
| Hmotnost | 1,9 kg |
Líbivý vzhled,ale nejvíce se mi líbí možnost pověsit tento přístroj na zeď.
Pro: Chtěl jsem něco kompaktního a tento přístroj mi plně vyhovuje.
Prohlížíte si: Panasonic SC-HC295EG, bílá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.