- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Cenově i kvalitou pro mne vhodné. Příště si výrobek raději osobně vyzkouším než koupím rovnou v e-shopu.
Pro: Zvukově i dosahem
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | RP-WF830E-K |
1 862 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| RF konektivita | |
| Dosah bezdrátového spojení | 100 m |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Frekvence sluchátek | 18 - 22000 Hz |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Baterie | |
|---|---|
| Typ baterie | Nikl-metal hydridová (NiMH) |
| Výdrž baterie (max.) | 20 h |
| Doba nabíjení baterie | 24 h |
| Počet baterií | 2 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 155 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Výška | 230 mm |
Cenově i kvalitou pro mne vhodné. Příště si výrobek raději osobně vyzkouším než koupím rovnou v e-shopu.
Pro: Zvukově i dosahem
Cenově i kvalitou pro mne vhodné. Příště si výrobek raději osobně vyzkouším než koupím rovnou v e-shopu.
Pro: Zvukově i dosahem
Pro: Sú ľahké
:)
Pro: Pomer cena vykon
Pro: zatím krátce v provozu, ale značka Panasonic je zárukou kvality
Pro: zatím krátce v provozu, ale značka Panasonic je zárukou kvality
S výrobkem jsem spokojen
Pro: Perfektní
S výrobkem jsem spokojen
Pro: Perfektní
Pro: Bezdrátová komunikace se základnou na RF frekvenci, použitelné s jakýmkoli audio zdrojem (na rozdíl od Bluetooth sluchátek.
Velmi dobrá kvalita zvuku
Dostatečně daleký dosah bez rušení
Pro: Bezdrátová komunikace se základnou na RF frekvenci, použitelné s jakýmkoli audio zdrojem (na rozdíl od Bluetooth sluchátek.
Velmi dobrá kvalita zvuku
Dostatečně daleký dosah bez rušení
Prohlížíte si: Panasonic RP-WF830E-K bezdrátová stereo sluchátka
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.