- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | RP-HD605NE-K |
Bezdrátová sluchátka přes hlavu • Doporučené použití: Hudba • Technologie propojení: Kabelový a bezdrátový • Profily Bluetooth: A2DP,AVRCP,HFP,HSP • Dosah bezdrátového spojení: 10 m • Typ sluchátek: Plně obklopující uši • Frekvence sluchátek: 4 - 40000 Hz • Impedance: 38 ohm • Výdrž baterie (max.): 20 h • Doba nabíjení baterie: 4 h • Hmotnost: 268 g
6 089 Kč
včetně DPH 21%213 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

• Měnič (mm): 40
• Frekvenční rozsah (Hz-kHz): 10 - 25
• Impedance (Ohm/1kHz): 19 (On)
• Citlivost (dB/mW): 94 (On)
• Maximální příkon (mW): 50
• Délka kabel (m): 1,5
• Váha (g) bez kabelu: 247
• Ovládání hlasitosti na kabelu: Ne
• Mikrofon: Ne
• Konektor (3,5mm): Ano
• Adaptér (6,3mm): Ne
• Typ magnetu: Neodym
• Typ konektoru: Zlato
• Noise cancelling: Ano
• Air plug adaptér: Ano
• Doba provozu (h): Až 40h
• Provozní vzdálenost (m): -
• Bluetooth: Ne
• NFC: Ne
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Hudba |
| Barva | Černá |
| Sklopný | |
| Délka kabelu | 1,2 m |
| Odnímatelný kabel | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HFP,HSP |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Sluchátka | |
|---|---|
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Frekvence sluchátek | 4 - 40000 Hz |
| Impedance | 38 ohm |
| Citlivost sluchátek | 99 dB |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Není dostupný |
| Baterie | |
| Výdrž baterie (max.) | 20 h |
| Doba nabíjení baterie | 4 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 268 g |