- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Doporučuji slušná kvalita!
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SC-PMX80EG-S |
6 429 Kč
včetně DPH 21%225 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Domácí mikro audio systém |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Multimédia | |
| Typ reproduktoru | 3-way |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 120 W |
| Impedance | 75 ohm |
| Zesilovač | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | FL |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Vstup AUX | |
| NFC | |
| Výkon | |
|---|---|
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Podporovaná média | CD,CD-DA,CD-R,CD-RW |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AIFF,DSD,FLAC,MP3,WAV |
| Ergonomie | |
| Ekvalizér | |
| Počet režimů ekvalizéru | 4 |
| Funkce alarmu | |
| Časovač vypnutí | |
| Automatické vypnutí | |
| Dálkové ovládání | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 60 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,35 W |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry přehrávače | 211 x 267 x 114 mm |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2,6 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |
Doporučuji slušná kvalita!
na mini systém slušný zvuk
Jsem s výrobkem spokojen velice. Doporučuji věřitelůmfirmy Panasonic.
Pro: Produkt splnil mé očekávání.
Doporučuji
Pro: Krásný zvuk
Dobrý zvuk, kompaktní rozměry.
Pro: Dobrý zvuk.
Pro: za tu cenu vynikající výrobek
Pro: jsem spokojen
Prohlížíte si: PANASONIC Mikrosystém SC PMX80EG-S
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.