- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Zatím používám krátce, nemám dostatečně vyzkoušeno.
Pro: jednoduchost
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DMC-SZ10EP-W |
Fotoaparát Panasonic Lumix DMC-SZ10 s 16 megapixelovým snímačem CCD a výkonným 24 mm ultra širokoúhlým objektivem s 12x optickým zoomem (ekvivalent 35 mm fotoaparátu 24-288 mm); Možnost nahrávání dynamických videí v HD kvalitě; Řada efektů s režimem Creative Control
9 219 Kč
včetně DPH 21%323 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Kvalita obrazu | |
|---|---|
| Typ fotoaparátu | Kompaktní fotoaparát |
| Počet megapixelů | 16 MP |
| Velikost obrazového senzoru | 1/2.33" |
| Typ snímače | CCD |
| Maximální rozlišení fotografie | 4608 x 3456 px |
| Rozlišení fotografií | - 3264 x 2448\n- 2048 x 1536\n- 640 x 480 \n- 4608 x 3072\n- 3264 x 2176\n- 2048 x 1360\n- 4608 x 2592\n- 1920 x 1080\n- 3456 x 3456\n- 1536 x 1536 |
| Stabilizátor obrazu | |
| Celkový počet megapixelů | 16,6 MP |
| Objektiv | |
| Optický zoom | 12x |
| Digitální zoom | 4x |
| Ohnisková vzdálenost | 4,3 - 51,6 mm |
| Minimální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) | 24 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) | 288 mm |
| Minimální clona | 3,1 |
| Maximální clona | 6,3 |
| Extra/Smart zvětšení | 24x |
| Počet asférických čoček | 4 |
| Počet membrán | 8 |
| Zaostřování | |
| Nastavení ohniska | Automatický/manuální |
| Režimy automatického zaostřování | Kontinuální automatické ostření |
| Normální ostřící rozsah (tele) | 1.5 - ∞ |
| Normální ostřící rozsah (wide) | 0.03 - ∞ |
| Normální rozsah zaostření | 0.5 - ∞ |
| Osvětlení | |
| ISO citlivost | 100,200,400,800,1600,6400,Auto |
| Módy světelné expozice | Auto |
| Nastavení expozice | Program AE |
| Expoziční kompenzace | ± 2EV (1/3EV step) |
| Závěrka | |
| Rychlost závěrky (min) | 1/2000 s |
| Rychlost závěrky (max) | 8 s |
| Blesk | |
| Režimy blesku | Auto, Blesk zapnutý, Manuální vypnutí, Redukce červených očí |
| Dosah blesku (do šířky) | 0,6 - 5,2 m |
| Dosah blesku (do dálky) | 1,5 - 2,6 m |
| Video | |
| Nahrávání videa | |
| Maximální rozlišení videa | 1280 x 720 px |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Rozlišení videa | 640 x 480 px |
| Frekvence snímků videa za sekundu | 25 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@25fps,640x480@25fps |
| Formát analogového signálu | NTSC,PAL |
| Média pro přehrávání | MP4 |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zabudovaný mikrofon | |
| Zvukový systém | Mono |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 80 MB |
| Kompatibilní paměťové karty | SD,SDHC,SDXC |
| Paměťové sloty | 1 |
| Obrazovka | |
| Displej | LCD |
| Dotyková obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 6,86 cm (2.7") |
| Rozlišení displeje fotoaparátu (numericky) | 460000 px |
| Výklopný LCD displej | |
| Druhý displej | |
| Možnosti připojení | |
| PictBridge | |
| USB verze | 2.0 |
| HDMI | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Fotoaparát | |
| Vyvážení bílé | Auto, Oblačný, Denní světlo, Fluorescent L, Manuální, Stín |
| Režimy scenérie | Jídlo, Noční krajina, Pet, Portrét, Sporty, Krajina |
| Samospoušť | 2,10 s |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Napětí baterie | 3,6 V |
| Životnost baterie (dle standardu CIPA) | 200 snímků |
| Kapacita baterie | 690 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 99 mm |
| Hloubka | 29,8 mm |
| Výška | 59,9 mm |
| Hmotnost | 163 g |
| Hmotnost (včetně baterie) | 177 g |
| Obsah balení | |
| Poutko na ruku | |
| AC adaptér | |
| Dodávané kabely | USB |
| Baterie | |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace Energy Star | |
| Zabudovaný blesk | |
| Typ zdroje | Baterie |
Zatím používám krátce, nemám dostatečně vyzkoušeno.
Pro: jednoduchost
lehký ,malý ,skladný
výborný fotoaparát pro amatéry a mírně pokročilé
Pro: vybavení a funkce
skvělý zoom
výklopný displej
S fotoapáráty Lumix mám už dlouhé a zatím vždy dobré zkušenosti. Za necelé 4 tisíce toho nabízí celkem dost a ve slušné kvalitě. Určitě doporučuji.
Pro: poměr cena a výkon,
12 x opt.zoom,
opt.stabilizace ,
velikost do kapsy
kvalita snímků a videa
dobré zaostřování
Celkově OK,jen je třeba dát si pozor jestli vaše konkrétní TV umí přehrát formát ve kterém jsou uloženy ve fotoaparátu fotky a hlavně videosekvence
Pro: super fotky i natáčení videa,ergonomie
Dobré vybavení za dobrou cenu
Pro: Malý a lehký
Výklopný display
Zatím používám krátce.
Pro: Velikost,přehlednost
Nemám co dodat.
Pro: malí jednoduchý hezké fotky
spokojenost :-)
s foťákem jsem spokojená, chtěla jsem tuto značku, jelikož jsem s ním fotila i dřív-jen mě trochu překvapilo, že každý model má jinou velikost baterky. Myslela jsem, že využiji tu předchozí, abych měla u sebe vždy jednu pohotovostní, ale bohužel- je malinko jiných rozměrů. Produkt doporučuji, jsem spokojená.
Pro: je celkem lehký, na to že má pohyblivý displej
přijemný zoom
Jsem velmi spokojen a překvapen tím,co všechno umí
Pro: Super kompakt,který by před lety stál minimálně 8tisíc.
kvalita značky
kvalita za rozumnou cenu, doporučuji
Pro: přesně tento typ jsem sháněl
Po prvním krátkém vyzkoušení jsem spokojen
Pro: Kvalita fotografií
Dobrá cena
Kvalitní provedení
mám ho krátce 14 dní a zatím jsem moc nefotila.
Pro: Kvalita za rozumnou cenu
Pro: cena
Pro: poměr cena/kvalita je výborný
opravdu velmi dobrý kompakt
dělá krásné fotky,jsem spokojená
Prohlížíte si: Panasonic Lumix DMC-SZ10, bílá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.