Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | KX-TU400EXG |
6,1 cm (2.4") 106 g Šedá • Formát: Clamshell • Schopnosti SIM karty: Single SIM • Úhlopříčka displeje: 6,1 cm (2.4") • Rozlišení displeje: 320 x 240 px • Bluetooth • Životnost baterie v pohotovostním režimu (2G): 450 h • Hmotnost: 106 g • Barva: Šedá •
1 389 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Zámek zařízení | |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 6,1 cm (2.4") |
| Rozlišení displeje | 320 x 240 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ displeje | TFT |
| Typ panelu | TFT |
| Externí displej | |
| Fotoaparát | |
| Zadní kamera | |
| Přední kamera | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Single SIM |
| Wi-Fi | |
| Generace mobilní sítě | 2G |
| Datová síť | GSM |
| 2G pásma (primární SIM) | 900,1800 MHz |
| GPRS | |
| Přenos dat | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 3.0 |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | Micro-USB |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Video | |
| Videohovor | |
| Příkon | |
| Životnost baterie při hovoru (2G) | 4 h |
| Životnost baterie v pohotovostním režimu (2G) | 450 h |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost | 106 g |
| Šířka | 53 mm |
| Hloubka | 20 mm |
| Výška | 103 mm |
| Vlastnosti telefonu | |
| Formát | Clamshell |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář |
| Vibrační vyzvánění | |
| Kapacita telefonního adresáře | 300 pol. |
| Hlasitý odposlech | |
| Možnost vlastního nastavení | Tapeta |
| Příjem hovoru libovolným tlačítkem | |
| Konferenční hovor | |
| Zadávání textu pomocí T9 | |
| Podpora jazyků | Více |
| LED indikátory | Nabíjecí, Status |
| Funkce managementu | |
| Ztlumení mikrofonu | |
| Předplatné | |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Správa hovorů | |
| Časovač hovorů | |
| Rychlé vytáčení | |
| Čekající hovor | |
| Přidržení hovoru | |
| Automatické znovuvytočení | |
| Identifikace volajícího | |