- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Přiměřeně velký s dobrým ovladáním. Výkon čištění dobrý.
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EW1411H845 |
elektrická ústní sprcha pro čištění mezizubních prostor; objem nádobky na vodu 130 ml; 3 stupně nastavení
1 572 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Irigátor Panasonic vytlačuje zbytky jídla zachycené mezi zuby proudem vody a odplaví plak v parodontních váčcích. Vodní trysku Air In lze použít k pohodlnému stimulování dásní. Již po dvou týdnech zlepšuje irigátor zdraví dásní• . • Na základě klinické studie provedené katedrou periodontologie dentální university v Japonsku.
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Doba provozu | 60 min |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 59 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Výška | 197 mm |
| Hmotnost | 305 g |
| Údaje o balení | |
| Počet hlav | 2 hlava/hlavy |
| Technické detaily | |
|---|---|
| Objem zásobníku vody | 0,13 l |
| Barva | Stříbrná, Bílá |
| Nastavitelný průtok vody | |
| Počet stupňů výkonu | 3 |
| Frekvence čerpadla | 1400 pulsů/min |
| Maximální tlak vody | 590 kPa |
| Vyměnitelná vodní nádrž | |
| Antibakteriální funkce | |
Přiměřeně velký s dobrým ovladáním. Výkon čištění dobrý.
Pro: Kompaktni, neprekazi
spokojenost
Pro: spokojenost
Spolehlivost
Po špatné zkušenosti s Oxyjet 3000+ je tato sprcha tím, co jsem hledal.
Pro: Přesný, i menší nádržka plně stačí. Přenosný, vydrží přes týden bez dobití. Ideální na čištění mezizubních prostor.
Za sebe určitě doporučuji, jsem s tím strašně spokojená a měla jsem si to koupit už dávno.
Pro: Výborná věc, jsem s ním strašně spokojená. Mám problém s mezizubními kazy a tohle mi pomohlo vic než nit a mezizubní kartáčky.
Pro: Přijatelná cena, nádržka v rukojeti, cestovní balení.
Pro: Slouží ke spokojenosti
Potřeba čistit mezi zuby - můstky, výrobek vyhovuje, doporučuji.
bezva přístroj na ústní hygienu
Vynikající čistící prostředek na zuby. Krásně vypláchne mezizubní prostory od zbytků jídla.Do vody přidávám ústní vodu a nemá to chybu.
Multifunkční, skvělý přístroj k důkladné ústní hygieně. Snadné ovládání.
Produkt splnil očekávání, která jsme měli při výběru zboží.
Funguje jak má
Prohlížíte si: Panasonic EW1411H845 Ústní sprcha
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.