- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Kvalitní depilace. Výhodou je spolehlivost produktu.,
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ES-EL2A-A503 |
epilátor ; pro mokré i suché použití ; 60 pinzet
1 128 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Modrá, Bílá |
| Počet pinzet | 60 pinzeta/pinzety |
| Omyvatelný | |
| Suché i mokré holení | |
| Plovoucí hlava | |
| Podsvícení | |
| Počet rychlostí | 3 |
| LED indikátory | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Typ baterie | Vestavěný |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Doba nabíjení | 1 h |
| Doba provozu | 30 min |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 67 mm |
| Hloubka | 47 mm |
| Výška | 163 mm |
| Hmotnost | 170 g |
| Obsah balení | |
| Čisticí kartáč | |
Pro: Kvalitní depilace. Výhodou je spolehlivost produktu.,
Pro: Lehký do ruky
Prohlížíte si: Panasonic ES-EL2A Epilátor
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.