Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ES-ED93-P503 |
Epilátor 6v1- pro epilaci namokro i nasucho; 48 pinzet; výkyvná hlavice o 60°
2 566 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Jemná epilace chránící kůži pomocí krémové pěny. Používejte při koupeli k zahřátí a zjemnění pokožky a hladce odstraňujte chloupky od kořínků. NA MOKRO: Kůže je jemná pro hladké odstranění chloupků. NA SUCHO: ?Kůže je vytažena a epilace může být bolestivější.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Růže, Bílá |
| Počet pinzet | 48 pinzeta/pinzety |
| Holicí strojek | |
| Zastřihovač | |
| Omyvatelný | |
| Vhodné pro krátké vlasy | |
| Suché i mokré holení | |
| Podsvícení | |
| Počet rychlostí | 2 |
| Funkce masáže | |
| Oblasti těla | Back thigh, Front thigh, Vnitřní paže, Outer thigh, Outer upper arms |
| Odnímatelná holicí hlava | |
| Výměnné holicí hlavy | Podpaží, Přesnost, Holicí |
| Bezkabelový | |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Doba nabíjení | 1 h |
| Doba provozu | 30 min |
| Počet baterií | 1 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 55 mm |
| Hloubka | 41 mm |
| Výška | 126 mm |
| Hmotnost | 170 g |
| Obsah balení | |
| Počet krytek/hlav v ceně | 6 |
| Čisticí kartáč | |
| Úložné pouzdro | |