- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
s produktem jsem spokojený, vše funguje jak má
Pro: skvělý obraz
kvalitní zvuk
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DPUB9000EG-K |
Ultra HD 4K Blu-Ray přehrávač s podporou HDR (HDR10+; HLG; Dolby Vision)
25 990 Kč
včetně DPH 21%910 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Video | |
|---|---|
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Formát analogového signálu | NTSC,PAL |
| Převzorkování videa | |
| Funkce Deep color | |
| Podporované kanály | Netflix,YouTube |
| Podpora x.v.Color | |
| Zvuk | |
| Audio dekodéry | DSD,DTS-HD Master Audio,Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby TrueHD |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Formát souborů | |
| Média pro přehrávání | AVCHD,H.264,HEVC,MKV,MP4,MPEG2-TS |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AIFF,ALAC,FLAC,MP3,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG,MPO |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Digitální koaxiální audio výstup | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Úložná média | |
| Přehrávané disky | Blu-Ray video,CD audio,CD video,DVD-Video |
| Média pro přehrávání | BD-R,BD-R DL,BD-RE,BD-RE DL,BD-ROM,CD,CD-R,CD-RW,DVD,DVD+R,DVD+R DL,DVD+RW,DVD-R,DVD-R DL,DVD-RW |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Technické detaily | |
|---|---|
| Typ zařízení | Blu-Ray přehrávač |
| 3D kompatibilita | |
| Množství | 1 |
| Nastavení kvality obrazu | Jas |
| BD-Live | |
| Upscale na 4K | |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Barva | |
| Barva | Černá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 430 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Výška | 84 mm |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| TV tuner | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
s produktem jsem spokojený, vše funguje jak má
Pro: skvělý obraz
kvalitní zvuk
Prohlížíte si: Panasonic DP-UB9000EGK 4K BluRay přehrávač
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.