- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro připojení nutno kabel HDMI!
Česká republika
| Značka: | Panasonic |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DMP-BDT381EG |
Full-HD 3D Blu-ray přehrávač • JPEG 4K • Dolby Digital / TrueHD • HDMI a digitální audio výstup • LAN • DLNA audio přehrávač FLAC • WAV • WMA • AAC • MP3 • ALAC • DSD • rychlý start • HDMI-CEC
3 873 Kč
včetně DPH 21%136 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Video | |
|---|---|
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Formát analogového signálu | NTSC,PAL |
| Funkce Deep color | |
| Konverze videa z 2D do 3D | |
| Podpora x.v.Color | |
| Smart TV | |
| Zvuk | |
| Audio dekodéry | DTS-HD,DTS-HD HR,Dolby Digital Plus,Dolby TrueHD |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanály/kanálů |
| Formát souborů | |
| Média pro přehrávání | AVCHD,BDMV,MKV,MP4,MPEG2,XVID |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,ALAC,FLAC,MP3,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG XR,MPO |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Úložná média | |
| Podporovaná média | BD-R,BD-R DL,BD-RE,BD-RE DL,CD,CD-DA,CD-R,CD-RW,DVD,DVD+R,DVD+R DL,DVD+RW,DVD-R,DVD-R DL,DVD-RW |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Technické detaily | |
| Typ zařízení | Blu-Ray přehrávač |
| 3D kompatibilita | |
| Možnost aktualizace firmwaru | |
| Množství | 1 |
| HDMI | |
| BD-Live | |
| Grafické uživatelské rozhraní | |
| Upscale na 4K | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi | |
| Miracast | |
| Prohledávání | |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 17 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Barva | |
| Barva | Černá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 415 mm |
| Hloubka | 182 mm |
| Výška | 43 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Záruční list | |
Pro připojení nutno kabel HDMI!
Pro: jednoduché ovládání
dobrý obraz
Pro: Funguje dobře doporučuji
wi fi
Prohlížíte si: Panasonic DMP-BDT381EG
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.