- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Palit |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NED47TST19T2-1043W |
Grafická karta v podání PALiT • rozhraní PCIe 4.0 x16 • architektura NVIDIA Ada Lovelace • DLSS 3 • frekvence až 2655 MHz (boost) • 16 GB GDDR6X paměti • rychlost paměti 21 Gb/s • 256-bit sběrnice • 8 448 CUDA jader • konektory: 1x HDMI 2.1a • 3x DisplayPort 1.4a • napájení 1x 16-pin nebo 2x 8-pin • OpenGL 4.6 • DirectX 12 Ultimate • 3,1-slot design. •
24 276 Kč
včetně DPH 21%850 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 4070 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 8448 |
| Takt procesoru | 2340 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2655 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6X |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 21 Gbit/s |
| Šířka pásma paměti (max) | 672 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1a |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze shader modelu | |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| NVIDIA Ansel | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 3,1 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Modrá, Zelená, Červená |
| Barva | Bílá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 750 W |
| Spotřeba elektrické energie | 285 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Délka | 328,9 mm |
| Hloubka | 63,4 mm |
| Výška | 132,9 mm |