Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Overmax |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | OV-MULTIPIC 3.6 GREY BLACK |
dataprojektor • Projekční technologie: LED • Nativní rozlišení projektoru: 1080p (1920x1080) • Kontrastní poměr (typický): 2000:1 • Typ světelného zdroje: LED • Životnost světelného zdroje: 50000 h • Ohnisko: Manuální • Zobrazovací formát: 1080p • RMS výkon: 6 W •
3 868 Kč
včetně DPH 21%135 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Projektor | |
|---|---|
| Jas projektoru | 3500 LED lumenů |
| Projekční technologie | LED |
| Nativní rozlišení projektoru | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastní poměr (typický) | 2000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované poměry stran | 4:3, 16:9 |
| Kombatibilní obrazovková velikost | 889 - 3810 mm (35 - 150") |
| Promítací vzdálenost | 1,1 - 5 m |
| Objektiv | |
| Ohnisko | Manuální |
| Podporovaný počet přídavných čoček | 3 |
| Video | |
| Full HD | |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet vstupních IČ portů | 1 |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| RMS výkon | 6 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Cestovní |
| Barva | Černá, Šedá |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Dodávané kabely | HDMI, Výkon |