- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Oukitel |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 30025344 |
Výkonný odolný telefon s 6,58" IPS displejem s FullHD+ rozlišením • vysoké krytí IP68 a IP69K a vojenský standard MIL-STD-810H • OS Android 13 • 8jádrový procesor MediaTek MTK6779 s podporou LTE připojení • 8GB RAM/256GB ROM • slot na paměťovou kartu až do 1TB • Profesionální fotoaparát 48 + 20 + 2Mpx s funkcí nočního vidění • přední 16Mpx kamera • Baterie s kapacitou 10 000 mAh • Bluetooth 5.0 • 18W rychlonabíjení • reverzní nabíjení • navigační systémy • NFC • čtečka otisku prstů i odemykání obličejem • Užitečné outdoor nástroje • které vám pomohou s pobytem v přírodě. •
5 841 Kč
včetně DPH 21%204 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,7 cm (6.58") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2408 px |
| Nativní poměr stran | 20.5:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Jas displeje | 480 cd/m² |
| Hustota pixelů | 396 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio P90 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 20 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 8000 x 6000 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Zorné pole zadní kamery | 82,4° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 78° |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 84° |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 16 MP |
| Rozlišení přední kamery | 3488 x 4640 px |
| Zorné pole přední kamery | 79,6° |
| Blesk zadní kamery | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-FDD |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68, IP69K |
| Výkon | |
| Grafická karta | PowerVR GM9446 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Elektronický kompas | |
| Multimédia | |
| FM rádio | |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, AMR, APE, FLAC, M4A, MKA, MP3, WAV |
| Média pro přehrávání | ASF, AVI, MKV, MOV, MP4, RM, RMVB, WMV |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 399 g |
| Šířka | 83,5 mm |
| Hloubka | 19 mm |
| Výška | 174,6 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |