Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Osram |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 4 roky |
| Produktový kód: | 66140 |
Příkon: 35W • Patice: PK32d-2 • Životnost: 3000 h • Světelný tok: 3200 lmOSRAM XENARC original elektronické výbojky •
1 284 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Základní typ | PK32d-2 |
| Životnost žárovky | 3000 h |
| Vstupní napětí | 35 V |
| Teplota barev | 4150 K |
| Svítivost | 3200 lm |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Průměr | 9 mm |
| Šířka | 46 mm |
| Hloubka | 53 mm |
| Výška | 93 mm |
| Hmotnost | 63 g |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 79,46 g |