- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ORTOVOX |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 1141000001 |
Šířka vyhledávacího pruhu: 50 m • Typ přijímače: Digitální • Typ baterie: Zabudovaná baterie • Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion) • Šířka: 79 mm • Hloubka: 23 mm • Výška: 120 mm • Země původu: Německo •
8 108 Kč
včetně DPH 21%284 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Akustické navádění: Ano
Vizuální indikátory: Ano
Počet antén: 3
Funkce označení: Ano
Automatické přepínání vysílání/příjmu: Anao
Typ přijímače: Digitální
Funkce samotestování: Ano
Smart Antenna Technology: Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 210 g
Výška: 120 mm
Šířka: 79 mm
Hloubka: 23 mm
Výkon
Šířka vyhledávacího pruhu: 50 m
Obrazovka
Vestavěný displej: Ano
Baterie
Typ baterie: Zabudovaná baterie
Logistická data
Země původu: Německo
| Výkon | |
|---|---|
| Šířka vyhledávacího pruhu | 50 m |
| Vlastnosti | |
| Počet antén | 3 |
| Typ přijímače | Digitální |
| Funkce označení | |
| Automatické přepínání vysílání/příjmu | |
| Smart Antenna Technology | |
| Akustické navádění | |
| Vizuální indikátory | |
| Funkce samotestování | |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Vestavěný displej | |
| Baterie | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 79 mm |
| Hloubka | 23 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnost | 210 g |
| Logistická data | |
| Země původu | Německo |