- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Zatím krátká doba na hodnocení.
Česká republika
| Značka: | Orava |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SF-10 mini |
stolní ventilátor ; 2 rychlosti ; oscilace
552 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Domácí vrtulový ventilátor |
| Barva | Bílá |
| Základní materiál | Plast |
| Umístění | Tabulka |
| Počet rychlostí | 2 |
| Průměr větráku | 23 cm |
| Autooscilace | |
| Oscilační rozsah | 90° |
| Nastavení výšky | |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Ochranná mřížka | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 300 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
Zatím krátká doba na hodnocení.
Prohlížíte si: Orava SF-10 Stolní ventilátor
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.