- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
tv orava LT615 uhlopříčka 55cm jsme kupovali do stěny v ložnici, vybíral jsem ze 4 možností, obraz a ovládání bez připomínek, zatím jen problémy s přehráváním z externího disku (možná je ale chyba na mé straně :-)
Česká republika
| Značka: | Orava |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LT-615 |
televize LED ; rozlišení Full HD (1920 x 1080 px); úhlopříčka 22"/55 cm
3 086 Kč
včetně DPH 21%108 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Do každé domácnosti se sluší pořídit televizi s moderními funkcemi, který vždy poslouží při sledování sportu, seriálů nebo filmů. Menší úhlopříčka 22 " dohromady s rozlišením Full HD je dobrou volbou pro toho, kdo hledá televizi pro sledování z menší dálky. Užitá technologie LCD LED pomocí výkonných světelných diod jistí jednotné odstíny živých barev až po samé okraje plochy televize.
Klíčové znaky televize 22" Orava LT-615
Full HD rozlišení zajistí dobré zobrazení detailů
Hodnota obnovovací frekvence 50 Hz vystačí pro hladký a plynulý obraz
Hodnota snímkové frekvence 50 Hz slibuje plnohodnotný, plynulý obraz, viditelný zejména u sportovních zápasů
Obrazovka s pěknou úhlopříčkou 22"
Možnost nahrávání na flash disk pro nahrávání oblíbených filmů a opětovného shlédnutí
Standard VESA uchycení s vyřezanými závity v rozpětí 100×100 mm k připevnění na stojan
Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
DVB-T2 a užitečné funkce 22" Orava LT-615
Pokud dáváte přednost klasické anténě, můžete se spolehnout na dobrou kompatibilitu. Nový standard vysílání, který se v tuzemsku zavádí pod zkratkou DVB-T2 televizor přehraje, žádné komplikace pro vás nenastanou. U kabelové televize napojíte 22" Orava LT-615 pomocí takzvaného DVB-C tuneru. V podstatě samozřejmou funkcí je přehrávání obsahu z externího disku či flash disku pomocí USB portu. S tímto modelem můžete obsah na externí zařízení i nahrávat.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 55,9 cm (22") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 56 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Bluetooth | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 1000 str. |
| Rodičovský zámek | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 1 |
| PC in (D-Sub) | |
| DVI port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Kompozitní video výstup | 1 |
| Digitální koaxiální audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet SCART portů | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
| Hotelový režim | |
| Časovač vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 30 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 508 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Výška | 306 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 508 mm |
| Hmotnost | 2,15 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 180 mm |
| Výška (s podstavcem) | 348 mm |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Vestavěné reproduktory | |
tv orava LT615 uhlopříčka 55cm jsme kupovali do stěny v ložnici, vybíral jsem ze 4 možností, obraz a ovládání bez připomínek, zatím jen problémy s přehráváním z externího disku (možná je ale chyba na mé straně :-)
Pro: solidní jednoduchý televizor
Prohlížíte si: Orava LT-615 Full HD LED TV 22" (55 cm)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.