- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: nádherný obraz
Česká republika
| Značka: | Orava |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LT-1120 |
Televize LED s rozlišením 4K UHD (3 840 x 2 160 px); Úhlopříčka 43"/109 cm; SMART TV
8 829 Kč
včetně DPH 21%309 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Tento skvělý ultra tenký SMART TV Orava LT-1120 LED A130C umožňuje kromě pasivního odpočinku před televizí i aktivně se zapojovat do komunikace na sociálních sítích, dívat videa na YouTube, hrát se různé hry či prohlížet si internet přímo na obrazovce, která je se svou úhlopříčkou 109 cm a 4K UHD rozlišením (3840 x 2160) dostatečně velká, kvalitní a nabízí náležitý komfort. Může se také pochlubit vysokým kontrastem a nízkou odezvou.
LED TV s rozlišením 4K UHD a frekvencí 600 Hz vám garantuje úžasný obraz s neuvěřitelným kontrastem, vysokým jasem, ostrým pohybem, realistickými barvami a věrným zobrazením.
Abyste mohli všechny tyto vymoženosti využívat, potřebujete být připojen na internet, což vám umožní klasický LAN konektor. Skvělá LED obrazovka se dá použít i jako monitor pro váš notebook, počítač či PlayStation díky 3x HDMI konektorem, a tak se sledování filmů z pevného disku nebo hraní her stane opravdovým zážitkem. Připojení umožňuje i 2x USB port.
Orava LT-1120 LED A130C vám umožní vstoupit do světa online zábavy a sociálních sítí stiskem jediného tlačítka na dálkovém ovladači. Díky síťové technologii DLNA může televizor „komunikovat“ s kompatibilními zařízeními, takže můžete na televizoru sledovat multimediální soubory uložené v tabletu, chytrého telefonu nebo ve vašem počítači. Pomocí integrovaného webového prohlížeče si pak můžete snadno přehlédnout libovolnou webovou stránku.
Součástí je hybridní vysílání širokopásmovou TV (HbbTV), které bezproblémově kombinuje TV služby prodávané pomocí vysílání se službami prodávanými pomocí širokého pásma a také umožňuje přístup k internetovým službám pomocí zapojení TV a set-top boxu. Služby prodávané pomocí HbbTV zahrnují tradiční vysílací TV kanály, catchup služby, video-na-vyžádání, EPG, interaktivní inzerce, personalizaci, hlasování, hry, sociální síťování a jiné multimediální aplikace.
Mezi základní funkce patří i PVR Ready, což je funkce nahrávání, která vám umožní nahrát si televizní přenos na flashdisk, který si můžete připojit přes USB rozhraní.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | NTSC,PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Počet kanálů | 1000 kanály/kanálů |
| Podporovaná TV pásma | UHF,VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Výkon | |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 1000 str. |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| PC in (D-Sub) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet SCART portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Spotřeba elektrické energie | 118 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,1 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1115 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Výška | 675 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1115 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 220 mm |
| Výška (s podstavcem) | 711 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 20,6 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dálkový ovladač | |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Vestavěné reproduktory | |
Pro: nádherný obraz
Pro: lacný a dobrý
Pro: Funguje Super.
Pro: spokojnosť, odporučam
Pro: super rychlé vyřízení
Skvělá TV za super cenu
Pro: Kvalita za přijatelnou cenu
Pro: Krásný obraz
Pro: Krásné barvy,rychlá odezva. Zatím bez problémů
Hrají mi i programy které jsem na starší tel nenaladil ani se silnější anténou.
Žádná
Prohlížíte si: Orava LT-1120 - 109cm
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.