- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
cene zodpovedá kvalite,celkom prehľadne menu som spokojná
Česká republika
| Značka: | Orava |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LT-1017 |
LED TV; Rozlišení displeje je 1920 x 1080 (Full HD); Typ tuneru DVB-C
6 724 Kč
včetně DPH 21%235 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 99,1 cm (39") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 99 cm |
| TV tuner | |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Video aplikace | NetFlix |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Bluetooth | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 1000 str. |
| Rodičovský zámek | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 2 |
| PC in (D-Sub) | |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Digitální koaxiální audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Funkce managementu | |
| Hotelový režim | |
| Časovač vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 65 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 45 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,2 W |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 889 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Výška | 523 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 889 mm |
| Hmotnost | 8,8 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 220 mm |
| Výška (s podstavcem) | 567 mm |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
cene zodpovedá kvalite,celkom prehľadne menu som spokojná
Veľká spokojnosť.
-zatím nemohu posoudit
ok,splňuje naše požadavky
TV je spoľahlivá.Žiadne nedostatky, okrem zvuku. Externe repráky to vyriešili.
všetko je ideálne vzhľadom k cene , nemám čo dodať
Pro: dobrá cena
Za dobrou cenu, spokojenost
Poměr cena kvalita výborná. Naprosto dostačující televize se snadným intuitivním ovládáním.
Jednoduchá instalace,krásný obraz,svižné ovládání.
Prohlížíte si: Orava LT-1017 LED TV 39"
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.