Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Orava |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | Grillchef 5 |
Elektrický stolní gril • Dvojitá nepřilnavá grilovací deska • Žebrovaný a hladký povrch grilu umožňuje smažení, grilování atp • Odnímatelný tácek na odkapávající tuk Nástrčkový termostat s plynulou regulací teploty Jednoduché čištění
1 307 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Formát | Obdélníkový |
| Nepřilnavý povrch | |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné, Dotyk |
| Maximální teplota vaření | 230 °C |
| Odkapávací tácek | |
| Zásobník s olejem | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LCD |
| Integrovaný časovač | |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 2000 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hmotnost | 5 kg |