Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Orava |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | Grillchef 4 |
Elektrický rozkládací kontaktní gril Funkce otevřeného i kontaktního grilu Variabilní nastavení teploty od 140 do 200 °C Grilovací desky s nepřilnavou vrstvou Tepelně izolovaná rukojeť Miska na odkapávání šťávy a oleje Jednoduché čištění Napájení: 220 … •
1 705 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Nastavitelný termostat | |
| Nepřilnavý povrch | |
| Maximální teplota vaření | 200 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 332 mm |
| Hloubka | 338 mm |
| Výška | 136 mm |
| Hmotnost | 2,7 kg |