- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Oral-B |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | Pro 750 |
Oscilačně rotační zubní kartáček • Účel: Dospělý • Režimy čištění zubů: Denní péče • Napájecí zdroj: Baterie • Typ baterie: Vestavěný • Doba provozu: 2 min • Hmotnost: 330 g • Šířka balení: 100 mm • Hloubka balení: 178 mm • Počet držáků: 1 kusů • Hlava kartáčku dodávané v balení: 1 kusů • Počet kusů v balení: 1 kusů • Šířka balení: 317 mm • Délka vnějšího kartonu: 370 mm •
947 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Účel | Dospělý |
| Typ zubního kartáčku | Oscilačně rotační kartáček |
| Rychlost zubního kartáčku | 8800 pohybů za minutu |
| Frekvence kartáčku (rotace) | 8800 pohybů za minutu |
| Integrovaný časovač | |
| Timer duration modes | 4 x 30 sec |
| 3D efekt | |
| Počet čisticích programů | 1 |
| Režimy čištění zubů | Denní péče |
| Frekvence zubního kartáčku (pulzování) | 20000 pohybů za minutu |
| Barva | Růžová, Bílá |
| Indikátor výměny kartáče | |
| Contact pressure sensor | |
| Masáž dásní | |
| Země původu | Německo |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Vestavěný |
| Doba provozu | 2 min |
| Rychlé nabíjení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 330 g |
| Šířka balení | 100 mm |
| Hloubka balení | 178 mm |
| Výška balení | 253 mm |
| Hmotnost včetně balení | 490 g |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Počet držáků | 1 kusů |
| Hlava kartáčku dodávané v balení | 1 kusů |
| Pevné cestovní pouzdro | |
| Nástavec pro čištění jazyka | |
| Nástavec pro mezizubní čištění | |