- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Optoma |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | E1P1A3FWE1Z1 |
Dataprojektor • Jas projektoru: 4200 ANSI lumen • Projekční technologie: DLP • Nativní rozlišení projektoru: 1080p (1920x1080) • Typ světelného zdroje: Laser • Životnost světelného zdroje: 30000 h • Pevná ohnisková vzdálenost: 7,51 mm • Typ zoomu: Opraveno • Poměr vzádálenosti a šířky: 0.5:1 • Formát analogového signálu: NTSC,PAL,SECAM • Podporované 3D formáty: Balení rámu • Vedle sebe • Podporované grafické rozlišení: 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 576 (WSVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 800 (WXGA),1360 x 768... • Typ sériového rozhraní: RJ-45,RS-232 • Typ konektoru HDMI: Plná velikost •
71 955 Kč
včetně DPH 21%2518 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Display technology DLP
Resolution 1080p Full HD (1920x1080)
Brightness 4,200 lumens
Contrast ratio 300,000:1
Native aspect ratio 16:9
Aspect ratio - compatible 4:3,16:9,16:10
Keystone correction - horizontal +/-30°
Keystone correction - vertical +/-30°
Has vertical auto keystone correction Yes
Displayable colours (millions) 1073.4
Horizontal scan rate 15.375 ~ 91.146 Khz
Vertical scan rate 50 ~ 85 Hz (120Hz for 3D)Hz
Uniformity 85%
Screen size 0.93m ~ 7.66m (36.43" ~ 301.4") diagonal
Light source type Laser
LASER life 30,000 hours
Throw ratio 0.5:1
Projection distance (m) 0.4m - 3.31m
Zoom type Fixed
Focal length (mm) 7.51
Lens shift Vertical: +/-0%, Horizontal: +/-0%
Native offset 116%
Connections
•Inputs 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 2 x Audio 3.5mm, 1 x Microphone
•Outputs 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A
•Control 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x 12V trigger, 1 x micro USB service, 1 x 3D sync
Noise level (typical) 30dB
PC compatibility UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
2D compatibility NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)
3D compatibility Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60
3D Full 3D
Security Security bar, Kensington Lock, Password protected interface
IP rating IP6X
24/7 operation Yes
360° operation Yes
Operating conditions 5°C ~ 40°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 3000m
Speaker count 2
Watts per speaker 10W
LAN - control Yes
| Projektor | |
|---|---|
| Jas projektoru | 4200 ANSI lumen |
| Projekční technologie | DLP |
| Nativní rozlišení projektoru | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastní poměr (typický) | 300000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované poměry stran | 4:3,16:10,16:9 |
| Kombatibilní obrazovková velikost | 925,3 - 7655,6 mm (36.4 - 301.4") |
| Promítací vzdálenost | 0,4 - 3,31 m |
| Počet barev | 1,073 miliard barev |
| Jednotnost | 85% |
| Rozsah vodorovného snímání | 15,375 - 91,146 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 50 - 85 Hz |
| Horizontální korekce úhlu | -30 - 30° |
| Vertikální korekce úhlu | -30 - 30° |
| Objektiv | |
| Pevná ohnisková vzdálenost | 7,51 mm |
| Typ zoomu | Opraveno |
| Poměr vzádálenosti a šířky | 0.5:1 |
| Kompenzace | 116% |
| Video | |
| Formát analogového signálu | NTSC,PAL,SECAM |
| Full HD | |
| 3D kompatibilita | |
| Podporované 3D formáty | Balení rámu, Vedle sebe |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 576 (WSVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 800 (WXGA),1360 x 768 (WXGA),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p |
| Možnosti připojení | |
| Počet VGA portů | 2 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Typ konektoru HDMI | Plná velikost |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| DVI port | |
| Výstupy pro sluchátka | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Typ sériového rozhraní | RJ-45,RS-232 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | |
| Napájecí konektor | |
| Počítačová síť | |
| Smart TV | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | |
| Úložná média | |
|---|---|
| Integrovaná čtečka karet | |
| Vlastnosti | |
| Hlučnost | 30 dB |
| On Screen Display (OSD) | |
| Jazyk nabídky OSD | Arabština, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština, Čeština, Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Perština, Finský, Francouzština, Řečtina, Maďarština, Indonéština, Italština, Japonština, Norský, Polský, Portugalština, Ruský, Švédský, Tur |
| Počet OSD jazyků | 25 |
| Ochrana heslem | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stropní/podlahový projektor |
| Tržní kategorie | Short throw |
| Barva | Bílá |
| LED indikátory | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | DC |
| Spotřeba elektrické energie | 206 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 269 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Automatické vypnutí | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 85% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Šířka | 337 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Výška | 122,5 mm |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | IR |
| Baterie | |
| Návod na použití | |