- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | OPPO |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 110010232549 |
Chytrý telefon • 6.7" AMOLED displej s FullHD+ rozlišením • HDR10+ a 120Hz obnovovací frekvence • OS Android s nadstavbou ColorOS 13 • 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 778G • podpora 5G připojení • 12GB/256GB • Dual SIM • slot na paměťovou kartu • Zadní fotoaparát s rozlišením 50 + 8 + 32Mpx • výkonná 32Mpx selfie kamera • Baterie s vysokou kapacitou ** 4 600 mAh** a 80W rychnonabíjením SUPERVOOC • duální stereo reproduktory • technologie NFC • čtečka otisků prstů i odemykání obličejem • Bluetooth 5.3, USB-C. •
12 085 Kč
včetně DPH 21%423 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 2412 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | AMOLED |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Nativní poměr stran | 20.1:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Hustota pixelů | 394 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 778G |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,5 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Virtuální paměť RAM (max.) | 24 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.56" |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/4" |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/2.74" |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 32 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,12 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 0,8 µm |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Blesk zadní kamery | |
| Časosběrný režim | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Druh stabilizátoru obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Noční režim | |
| Panorama | |
| Režim portrétu | |
| Makrofotografie | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | NR |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Šedá, Stříbrná |
| Název barvy | Silvery Grey |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Technologie rychlého nabíjení | SuperVOOC |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4600 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 185 g |
| Šířka | 74,2 mm |
| Hloubka | 7,89 mm |
| Výška | 162,3 mm |
| Šířka balení | 98 mm |
| Hloubka balení | 60 mm |
| Výška balení | 184 mm |
| Hmotnost včetně balení | 541 g |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Ochranná fólie | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 80 W |