- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | OPPO |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CPH2173GK |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 17 cm (6.7") • Rozlišení displeje: 3216 x 1440 px • Typ displeje: AMOLED • Takt procesoru: 2,84 GHz • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: 888 • Kapacita paměti RAM: 12 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 256 GB • Rozlišení zadní kamery: 50 MP • Typ zadní kamery: Quad kamera • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: ColorOS 11.2 • Kapacita baterie: 4500 mAh • Barva: Černá • Hmotnost: 193 g •
13 423 Kč
včetně DPH 21%470 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Kvalitní Amoled displej, v ideálním rozměru 6.7 palců, Vás nadchne svým rozlišením 3200 x 1440 pixelů. Sledování filmů a fotek Vás bude bavit. Hraní her bude prostě zábava!
Procesor a paměť
U tohoto typu mobilního telefonu byl použit kvalitní 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 888, s frekvencí perfektních 2.84GHz. Duší přístroje je Android ve verzi 11.0. Vše tak pojede hladce a bez zbytečného sekání. RAM je dokonce 12GB a vnitřní úložiště luxusních 256GB. Je také vybaven praktickým slotem na paměťovou Micro SD kartu.
Fotoaparát
Selfie kamerka je už v dnešní době jasná věc! I ty ji budeš mít a to v kvalitě 32MPx. Hlavní foťák Ti pak nabídne 50MPx + 50MPx. Používat můžeš i přisvětlovací diodu. 5G
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 3216 x 1440 px |
| Tvar obrazovky | Se zakřivenou hranou |
| Typ displeje | AMOLED |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 5000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 525 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,84 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 888 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 2,419 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Takt paměti RAM | 3200 MHz |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.56" |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/1.56" |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 13 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 3 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 6144 x 8192 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 3 |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 110,3° |
| Digitální zoom | 20x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Zorné pole přední kamery | 81° |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p, 1080p, 2160p |
| Automatické ostření | |
| Detekce obličeje | |
| Časosběrný režim | |
| Video stabilizátor | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Geotagging | |
| Multi-shot snímání | |
| Samospoušť | |
| Noční režim | |
| Detekce úsměvu | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Profily Bluetooth | AAC, SBC |
| Technologie aptX | |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Gloss Black |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné vůči vodě |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Technologie rychlého nabíjení | VOOC 3.0 |
| Grafická karta | Adreno 660 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Elektronický kompas | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | ColorOS 11.2 |
| Vidlice operačního systému | ColorOS 11.2 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Snímač barevné teploty | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 193 g |
| Šířka | 74 mm |
| Hloubka | 8,26 mm |
| Výška | 163,6 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Další charakteristiky | |
| Dotyková obrazovka | |