- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | OPPO |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 110010345692 |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 17,1 cm (6.72") • Rozlišení displeje: 2400 x 1080 px • Typ displeje: LTPS • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: 695 5G • Kapacita paměti RAM: 8 GB • Typ paměti RAM: LPDDR4X • Vnitřní kapacita pro ukládání: 256 GB • Rozlišení zadní kamery: 64 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 13 • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Modrá • Hmotnost: 192 g •
7 333 Kč
včetně DPH 21%257 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17,1 cm (6.72") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | LTPS |
| Typ skla displeje | Panda Glass |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Hustota pixelů | 391 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 695 5G |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,2 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Virtuální paměť RAM (max.) | 18 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/2" |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/5" |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/5" |
| Rozlišení zadní kamery | 64 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 2 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,7 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,4 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 3,3 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 0,7 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,75 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,75 µm |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/3.14" |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů přední kamery | 0,7 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Časosběrný režim | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Druh stabilizátoru obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Noční režim | |
| Panorama | |
| Režim portrétu | |
| Makrofotografie | |
| Rozpoznávání scén pomocí UI | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | NR |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Název barvy | Dreamy Blue |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Technologie rychlého nabíjení | SuperVOOC |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Hmotnost baterie | 69,4 g |
| Čidla | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 192 g |
| Šířka | 76,1 mm |
| Hloubka | 8,2 mm |
| Výška | 165,6 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Ochranná fólie | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 67 W |