- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | OPPO |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 110010346031 |
Smartphone • Úhlopříčka displeje: 16,7 cm (6.56") • Rozlišení displeje: 1612 x 720 px • Typ displeje: LCD • Takt procesoru: 2 GHz • Typ procesoru: MediaTek • Model procesoru: Helio G85 • Kapacita paměti RAM: 4 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 50 MP • Typ zadní kamery: Duální fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 13 • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Černá • Hmotnost: 190 g •
3 349 Kč
včetně DPH 21%117 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,7 cm (6.56") |
| Rozlišení displeje | 1612 x 720 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | LCD |
| Typ skla displeje | Panda Glass |
| Nativní poměr stran | 20.1:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Hustota pixelů | 269 ppi |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G85 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Virtuální paměť RAM (max.) | 8 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/2.88" |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/5" |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 0,612 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,75 µm |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Prvky objektivu druhého zadního fotoaparátu | Tříprvková čočka |
| Prvky objektivu předního fotoaparátu | Tříprvková čočka |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/5" |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,12 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Časosběrný režim | |
| Noční režim | |
| Panorama | |
| Režim portrétu | |
| Makrofotografie | |
| Rozpoznávání scén pomocí UI | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Frekvenční pásmo | Dvě pásma |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Glowing Black |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Rychlé nabíjení | |
| Technologie rychlého nabíjení | SuperVOOC |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 |
| Vidlice operačního systému | ColorOS 13.1 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Volání (4G) | 37 h |
| Pohotovostní doba (4G) | 415 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 190 g |
| Šířka | 75 mm |
| Hloubka | 8,16 mm |
| Výška | 163,7 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Ochranná fólie | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 33 W |