- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | OPPO |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CPH2477 |
Chytrý telefon • 6,52" IPS 1600 × 720 • procesor MediaTek Helio G35 8jádrový • RAM 4 GB • interní paměť 64 GB • zadní fotoaparát 13 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4) • přední fotoaparát 8 Mpx • GPS • Glonass • NFC • LTE • Jack (3,5mm) a USB-C • čtečka otisků • dual SIM • baterie 5000 mAh • Android 11
3 462 Kč
včetně DPH 21%121 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

OPPO A16s 4GB/64GB černá nám už podle vzhledu prozradí, že se jedná o chytrý telefon.
Není pro něj problém být součástí všeho dění na sociálních sítích, fotit či pořizovat videa trojitým fotoaparátem nebo hrát hry a používat různé aplikace.
Operační paměť smartphonu potěší velikostí 4 GB.
S tímto výkonem se tak dají pohodlně hrát hry a obsluhovat i více aplikací najednou.
Pro veškeré vaše fotky, videa a další soubory je určena vnitřní paměť s kapacitou 64 GB, kterou téměř nezaplníte a snese sbírku filmů či her.
Chytrému telefonu OPPO A16s 4GB/64GB černá dodává všechnu energii baterka, která má delší výdrž díky ne úplně běžné kapacitě 5000 mAh.
Nezbytným bodem je rovněž konektorová výbava, tvoří ji Jack (3,5mm) a USB-C.
Mobilní telefon OPPO disponuje nástavbou Color OS.
Pro SIM karty má konfiguraci Dual SIM
RAM 4 GB a procesor MediaTek Helio G35
Grafický akcelerátor PowerVR GE8320
NFC rozhraní nahradí při placení kartu
Zadní fotoaparát telefonu disponuje rozlišením 13 Mpx
Na zádech naleznete 3 snímače fotoaparátu
Kabelové nabíjení o výkonu 10 W
Systém pro odemykání telefonu pomocí tváře
Mobilní telefon OPPO má hlavní slot pro SIM kartu typu Nano SIM pokud jde o vedlejší, ten je typu Nano SIM
Obrazovka a fotoaparát chytrého telefonu OPPO A16s 4GB/64GB černá
Displej s výřezem ve tvaru kapky vám zprostředkuje HD rozlišení. Je postaven na technologii IPS s kvalitním podáním barev a dobrými pozorovacími úhly. Výbavu k focení představuje u smartphonu OPPO A16s 4GB/64GB černá fotoaparát s trojicí čoček, 2Mpx makro objektiv (f/2,4), 2Mpx hloubkový objektiv (f/2,4 ks ) a hlavní 13Mpx objektiv (f/2,2). Nezbytnou součástí je šikovná přisvětlovací dioda. Pro fanoušky selfie záběrů nabízí telefon přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx. Uvnitř tohoto telefonu se ukrývá jeden makro objektiv.
OPPO A16s 4GB/64GB černá s líbivou výbavou
Smartphone dovoluje vsunout 2 SIM karty. O zabezpečení telefonu OPPO A16s 4GB/64GB černá se postará oblíbená čtečka otisků umístěná na těle telefonu. Cestu k bleskovému odemknutí chytrého telefonu, aniž by bylo nutné zadat heslo, dává efektivní rozpoznávání obličeje. Inovativní a oblíbenou funkcí je NFC rozhraní, se kterým bude placení ještě snazší. Ve specifikacích naleznete značku OTG, to znamená, že k telefonu v případě potřeby kdykoli připojíte i externí HDD nebo flash disk. Samozřejmě nesmí chybět ani podpora rychlého připojení k internetu a čidla důležitá pro funkčnost všech aplikací.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,7 cm (6.56") |
| Rozlišení displeje | 1612 x 720 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | LCD |
| Typ skla displeje | Panda Glass |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Nativní poměr stran | 20.1:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Jas displeje | 480 cd/m² |
| Max. jas displeje (venkovní) | 600 cd/m² |
| Podpora HDR | |
| Hustota pixelů | 269 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G35 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,3 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Virtuální paměť RAM (max.) | 8 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Takt paměti RAM | 1600 MHz |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 0,3 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,8 |
| Zorné pole zadní kamery | 77° |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Prvky objektivu předního fotoaparátu | Tříprvková čočka |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Zorné pole přední kamery | 76,8° |
| Blesk zadní kamery | |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Režimy nahrávání videa | 720p, 1080p |
| Noční režim | |
| Panorama | |
| Režim portrétu | |
| Rozpoznávání scén pomocí UI | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Profily Bluetooth | AAC, LDAC, SBC |
| Technologie aptX | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Midnight Black |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Grafická karta | IMG GE8320 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 12 |
| Vidlice operačního systému | ColorOS 12.1 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 189 g |
| Šířka | 75,6 mm |
| Hloubka | 8,3 mm |
| Výška | 164,2 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Ochranná fólie | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Ochranné pouzdro | |
| Výkon adaptéru | 10 W |