Ecovacs Goat O1200 LiDAR PRO -

Ecovacs Goat O1200 LiDAR PRO

Značka:
Dostupnost: není skladem
Produktový kód:

Robotická sekačka • Akumulátorový program: Není součástí žádného AKU programu • Velikost pozemku: větší pozemky cca 1 200 m² • Plocha: členitá se stromy a keři, rovná, svažitá • Typ pohonu sekačky: akumulátorový • Šíře záběru: 22 cm • Pojezd • Materiál šasi: plast • Typ elektromotoru: bezuhlíkový • Možnost využití: hobby • Chytré funkce • Typ sekačky: robotická • •

AKTUÁLNÍ CENA

20 714 Kč

včetně DPH 21%
NA SPLÁTKY JIŽ OD:

725 Kč

Spočítat měsíční splátku
17 119 Kč Cena bez DPH

Množství:
O víkendu za speciální cenu a s dopravou zdarma

O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Robotická sekačka
• Akumulátorový program: Není součástí žádného AKU programu
• Velikost pozemku: větší pozemky cca 1 200 m²
• Plocha: členitá se stromy a keři, rovná, svažitá
• Typ pohonu sekačky: akumulátorový
• Šíře záběru: 22 cm
• Pojezd
• Materiál šasi: plast
• Typ elektromotoru: bezuhlíkový
• Možnost využití: hobby
• Chytré funkce
• Typ sekačky: robotická •
Nakupujte na SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ